Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Ultradesk – nowa polska marka gamingowa
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
Informacje ogólne
Jak instalować mody?
Czym są mody?
PlayerKit
Weekend z modem
Der Kampf um die Bruderschaft
Golden Mod
Zemsta Beliara
Wielka Wojna [DEMO]
Stonehenge
Fabryka Klonów
Sturmbringer
Bumshak
Mielizna
Vulcano Quest
Misterium DEMO
GerranHeart DEMO
Czas Zapłaty Prolog
The Den
Dragons Tale
Bitwa Mod 1 i 2
Krwawy odwet
Khorana Prolog
Mod świąteczny
Magiczni Wojownicy
Lirwa
Wspólnota świtu
Diccuric
Die Bedrohung
Jaktyl
Czas Zapłaty
VisiGothic
Gothic-Strike
Mroczne Tajemnice
Stranded
G2TexturesPack
Piratenleben
Solucje
Piratenleben
Wywiady
Wywiad z "LoA Team"
Wywiad z "Złote Wrota"
Wywiad z SoulFire
Wywiad z Xardasem17
Wywiad z Bananas Studio
Wywiad z Siekaczem
Wywiad z Laresem
Wywiad z "Dark Modders"
Wywiad z Destiny Team - "Przeznaczenie"
Wywiad z Bractwem Spolszczenia
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

GameExe.pl - Twój portal fantasy! Witamy na Gothicpedii! Lista najlepszych gier w sieci Poki.pl Konwent Gier Terenowych Serwer Elisium Tawerna Gothic

Der Kampf um die Bruderschaft
napisał: Isentor, dnia 15.06.2011 12:26

Der Kampf um die Bruderschaft nadchodzi coraz to większymi krokami. Jest to jedna z największych niemieckich modyfikacji tworzonych do Nocy Kruka. Zaoferuje ci nowy, główny wątek fabularny niezależny od oryginalnego, nowe lokacje różnej wielkości, nowego głównego bohatera, dialogi mówione wysokiej jakości, nową ścieżkę dźwiękową, nowe przedmioty (bronie, zbroje, itd.), dostosowany system handlowy, nowe głównie jak i poboczne gildie, możliwość odwiedzenia Kolonii Górniczej wraz z wprowadzonymi zmianami, połączenie zakończenia z pierwszej części gry oraz około 100 godzin rozgrywki w 8 dostępnych rozdziałach.

Opis twórców:
Pięć lat wcześniej nim bohater pierwszej części Gothica został wrzucony za barierę, wewnątrz Kolonii Karnej zachodzą ważne wydarzenia, które wpłyną na życie jej mieszkańców bardzo znacząco. Y'Berion zakłada na bagnach Obóz Sekty i rozwija jedyną w swoim rodzaju kulturę, która do tej pory w naszych oczach jako graczy nie miała aż tak wielkiego znaczenia, a która okaże się bardzo znacząca. Na swojej drodze oprócz Kolonii Górniczej gracz odwiedzi także nowe lokacje, znacznie różniące się między sobą wielkością. Począwszy od lokacji wielkości Starego Obozu, a skończywszy na lokacjach dwa razy większych niż cała Kolonia Górnicza, gra z pewnością zaspokoi wszelkie apetyty gracza... Nowa fabuła nie tylko wprowadza nowe gildie, ale również zachowuje stan Doliny Górniczej z perspektywy pierwszej części. To dotyczy nie tylko samej Kolonii, ale także systemu handlu, który także będzie oparty na rudzie.

 
 


Die Blackstar Studios tworzy obecnie prolog o nazwie Terysoa składający się z 3 rozdziałów i będący ważnym wstępem do wątku głównego Der Kampf um die Bruderschaft, ale o tym wspomnę innym razem. Przejdźmy do najważniejszego momentu weekendowej publikacji, czyli grywalnej modyfikacji. Omawiane dzieło nie jest skończone, jednak tydzień temu polscy modderzy opublikowali spolszczenie do wersji demonstracyjnej wydanej jakiś czas temu. Czas by o tym trochę napisać. W demie przyjdzie nam wcielić się w strażnika uwięzionego wraz ze swoim dowódcą w Opuszczonej Kopalni, która uległa zawaleniu. Zostanie nam zlecone zadanie odnalezienia wyjścia z pułapki, przy pomocy ocalałych kopaczy. Odwiedzimy dwie nowe lokacje wypełnione dwudziestoma NPC, rozgrywka nie zajmie więcej niż dwie godziny. Naprawdę polecam, warte ściągnięcia i zagrania. Uwaga, zamieszczona polonizacja nie wymaga obcojęzycznej wersji modyfikacji.

» Pobierz Der Kampf um die Bruderschaft @ Download Tawerny Gothic
» Odwiedź oficjalną stronę projektu @ blackstar-studios.de