Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
O grze
O grze
Wstęp
Argaania
Bohater
Magia
Feshyr
System walki
Towarzysze
Orkowie
Rhobar
Ahn'Bael i Ahn'Nosiri
Bestiariusz
Potwory
Przedmioty
Pomoc
Interfejs
Kody
Ciekawostki
Zapowiedź z 2009 roku
Galeria
Artworki
Mapy
Screeny
Tapety
Kalendarz
Forum dyskusyjne
Dyskusja o grze
Wątek główny i zadania
Porady dotyczące gry
Pomoc techniczna
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

Witamy na Gothicpedii!

Witaj w Tawernie Gothic
Szukasz pomocy w przejściu gry z serii Gothic lub Risen? W takim razie dobrze trafiłeś. Zajrzyj do menu naszej Tawerny. Znajdziesz u nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Gdybyś należał do kolekcjonerów (wiesz, tych zbieraczy grafik i tapet), możesz odwiedzić naszą galerię. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, co idealnie ozdobi Twój pulpit. Jeśli szukasz sobie podobnych, tych, których zafascynowały gry z serii Gothic, to nie ma lepszego miejsca do rozmów w niebie u Innosa ani tu pośród śmiertelnych na ziemi, jak nasze forum dyskusyjne. I jeszcze jedno - uważaj na siebie.

Arcania: The Complete Tale na PS4!
napisał: Devristus, dnia 04.02.2015 19:19

Portal Amazon.de przygotował niespodziankę dla fanów serii Arcania oraz Gothic. Mianowicie 25 maja 2015 gracze będą mogli zakupić za 29,99€ Arcania: The Complete Tale na platformę PS4! Jest to prawdziwy rarytas dla konsolowców, ponieważ Arcania: The Complete Tale to nic innego jak Arcania: A Gothic Tale wraz z dodatkiem Arcania: Upadek Setarrif

 

> Arcania: The Complete Tale na Amazon.de

 

Skomentuj

Humble Weekly Sale: Nordic Games
napisał: Devristus, dnia 06.10.2013 22:49

Jeszcze przez cztery dni można wziąć udział w Humble Weekly Sale: Nordic Games, gdzie już za zawrotną kwotę 1 dolara można uzyskać 5 gier. Natomiast jeśli zapłacisz kwotę wyższą niż średnia wszystkich wpłat, która wynosi aktualnie $5,40, dostaniesz kolejne 4 gry, a w tym Arcanię! Jeśli ktoś nie posiada jeszcze tej gry, to jest to najlepszy moment, aby ją kupić! Nigdzie indziej nie dostaniesz 8 gier za ok.25 zł. Po zakupie otrzymasz klucz do steam na pocztę e-mail! Zapraszamy.

> Humble Weekly Sale: Nordic Games 

 

> Skomentuj

Promocja na Arcanię w Steam'ie
napisał: Devristus, dnia 24.08.2013 21:29

Steam przygotowało dla fanów serii Gothic nielada gratę. Otóż jeszcze przez 2 dni można dokonać zakupu Arcani + Gothic Pack za jedyne 12,49$. Zestaw zawiera wszystkie gry z serii Gothic wraz z dodatkami. Minusem promocji jest brak języka polskiego wymienionych produkcji.

> Arcania + Gothic Pack na Steam

 

Skomentuj

Konkurs "Odkryj Arcanie na PS3" - wyniki!
napisał: Isentor, dnia 23.06.2013 10:28

Zostaliśmy mile zaskoczeni zainteresowaniem konkursu z waszej strony. Nie spodziewaliśmy się nadesłania aż tylu e-maili z hasłami. Przeglądanie wszystkich wiadomości zajęło nam cały dzień, w związku z tym wyniki publikujemy dopiero dzisiaj. Wielu z was odpowiedziało poprawnie, liczył się jednak refleks. Pierwszymi, którym udało się odgadnąć poprawnie hasło konkursowe są Damian, Alicja i Kamil. Gratulujemy! W wasze ręce trafi ArcaniA The Complete Tale na konsole PS3. Wszystkim pozostałym czytelnikom dziękujemy za udział w zabawie. Zachęcamy jednocześnie do brania czynnego udziału w życiu Tawerny Gothic, ponieważ nigdy nie wiadomo, kiedy pojawi się kolejny konkurs, a stary Xardas czuje w kościach, że może to być już wkrótce.

Żeby formalności stało się za dość. Na 5 poszczególnych grafikach publikowaliśmy po dwie litery alfabetu, które układały się w hasło. 1 - TE, 2 - TR, 3 - IA, 4 - ND, 5 - OCH, co daje nam hasło tetriandoch. Pierwsza osoba, która napisze w komentarzu do newsa do czego służyło to słowo, otrzyma specjalną grupę Patrona na naszym forum dyskusyjnym.

 

Skomentuj

Konkurs "Odkryj Arcanie na PS3" - dzień 5
napisał: Isentor, dnia 21.06.2013 12:54

Publikujemy piątą i zarazem ostatnią grafikę z ukrytymi literami do hasła. Powodzenia! Wyniki konkursu ogłosimy jutro.

k5

 

> Regulamin konkursu

> Pobierz grafikę nr 5


Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] [9] [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17] [18] [19] [20] [21] [22] [23] [24] [25] [26] [27] [28] [29] [30] [31] [32] [33] [34] [35] [36] [37] [38] [39] [40] [41]