Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
O grze
Frakcje
Lokacje
Przywódcy
Bestiariusz
Przedmioty
Kamienie teleportacyjne
Pomoc
Kowalstwo
Zadania Myśliwi
Zadania Twierdza Wulkaniczna
Kody
Konsola
Hełmy
Kamienie teleportacyjne
Kusze i łuki
Runy magiczne
Tarcze
Ciekawostki
Galeria
Artworki
Mapy
Screeny
Tapety
Forum dyskusyjne
Dyskusja o grze
Wątek główny i zadania
Porady dotyczące gry
Pomoc techniczna
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

Witamy na Gothicpedii!

Witaj w Tawernie Gothic
Szukasz pomocy w przejściu gry z serii Gothic lub Risen? W takim razie dobrze trafiłeś. Zajrzyj do menu naszej Tawerny. Znajdziesz u nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Gdybyś należał do kolekcjonerów (wiesz, tych zbieraczy grafik i tapet), możesz odwiedzić naszą galerię. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, co idealnie ozdobi Twój pulpit. Jeśli szukasz sobie podobnych, tych, których zafascynowały gry z serii Gothic, to nie ma lepszego miejsca do rozmów w niebie u Innosa ani tu pośród śmiertelnych na ziemi, jak nasze forum dyskusyjne. I jeszcze jedno - uważaj na siebie.

Risen na wyprzedaży w Empiku!
napisał: Devristus, dnia 01.07.2015 19:13

Sezon wyprzedaży i obniżek cen nie ominął również serii gier Risen. Od dzisiaj do 14 lipca w sklepie online Empiku można zakupić Risena i Risena 2: Mroczne Wody za zawrotną łączną kwotę 40,01 zł! Jest to nie lada gratka dla fanów tej serii, którzy nie posiadają jeszcze pudełkowych wersji tych gier lub osób, które chciałyby w nie zagrać. Jak już wspominaliśmy promocja trwa aż dwa tygodnie, więc warto zastanowić się nad zakupem. Miłych zakupów!

 

> Wyprzedaż w sklepie online Empiku

 

Skomentuj

Risen również w Humble Deep Silver Bundle!
napisał: Devristus, dnia 08.08.2013 19:05

Kilka dni temu wspominaliśmy o akcji Humble Deep Silver Bundle, podczas której za kwotę większą od 1 dolara można było kupić zestaw gier, w skład którego wchodzi Risen 2: Dark Water. Dwa dni temu organizatorzy eventu do zestawu gier dodali również pierwszą część gry Risen, którą można dostać wydając na akcji kwotę większą od średniej wpłat. Aktualnie wynosi ona 5,12$, czyli niecałe 16 zł. Zapraszamy do zakupów!

 

> Humble Deep Silver Bundle

 

Skomentuj

Risen: wydanie kompletne za 99,90zł
napisał: Devristus, dnia 01.08.2013 12:49

Podczas szaleństwa wakacyjnych wyprzedaży w sklepie gram.pl mamy okazję kupić Risen: wydanie kompletne już za jedyne 99,90 złotych. Jest to o 20 złotych mniej niż cena sugerowana przez firmę Cenega Poland. Życzymy udanych zakupów!

risen

 

> Risen: wydanie kompletne w sklepie gram.pl

 

Skomentuj

Risen: Wydanie kompletne
napisał: Devristus, dnia 29.07.2013 16:19

W sobotę Cenega Poland oświadczyła, że do sprzedaży trafił zestaw Risen: Wydanie kompletne. Zawiera on obie części gry Risen wraz z instrukcjami i poradnikiem gracza. Dodatkowo otrzymujemy płytę DVD z filmem Making of Risen, płytę CD z ścieżką dźwiękową z gry, mapę świata w formacie A1 oraz kod aktywacyjny dla trzech dodatków DLC: Świątynię powietrza, Tajemniczą Wyspę i Ubranie pirata. Przypominamy, że wspomiane dodatki DLC są przeznaczone tylko do Risen 2: Mroczne Wody. Sugerowana przez Cenegę cena za zestaw to 119,99 zł, co jest wyśmienitą okazją aby skompletować całą serię za jednym zamachem i otrzymać tyle bonusów. Firma ta przekazała informację, że Polska jest pierwszym krajem, w którym wyżej wspomiany zestaw ma swój debiut.

risen2

Risen za 19,90 zł
napisał: Isentor, dnia 15.12.2012 11:38

Siec sklepów Biedronka w świątecznej ofercie zawiera gry za 19,90 zł. Wśród przecenionych tytułów znalazła się gra Risen. To dobra okazja na prezent dla siebie lub innych, jeśli nie posiadacie jeszcze spadkobiercy gier z serii Gothic.

 

> Oferta skelpu

 

Skomentuj


Strony: [1]