Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
O grze
Bestiariusz
Przedmioty
Pomoc
Kody
Ciekawostki
Galeria
Artworki
Mapy
Screeny
Tapety
Forum dyskusyjne
Dyskusja o grze
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

Witamy na Gothicpedii!

Witaj w Tawernie Gothic
Szukasz pomocy w przejściu gry z serii Gothic lub Risen? W takim razie dobrze trafiłeś. Zajrzyj do menu naszej Tawerny. Znajdziesz u nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Gdybyś należał do kolekcjonerów (wiesz, tych zbieraczy grafik i tapet), możesz odwiedzić naszą galerię. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, co idealnie ozdobi Twój pulpit. Jeśli szukasz sobie podobnych, tych, których zafascynowały gry z serii Gothic, to nie ma lepszego miejsca do rozmów w niebie u Innosa ani tu pośród śmiertelnych na ziemi, jak nasze forum dyskusyjne. I jeszcze jedno - uważaj na siebie.

Piranha Bytes sprawiła niespodziankę fanom Risena 3 na PC.
napisał: Angharus, dnia 24.08.2015 16:05

W dniu premiery Risena 3 na PS4 w wersji Enhanced Edition Piranha Bytes nie zapomniała także o swoich wiernych fanach, ogrywających ich gre na blaszakach. Otóż twórcy wydali darmowy patch ulepszający oprawę graficzną. Rozgrywka pozostała jednakże bez zmian. Użytkownikom Steama, którzy posiadają cyfrową kopię gry aktualizacja pobierze się automatycznie. Z kolei dla osób posiadających pudełkową wersję udostępniony został on w serwisie chip.de. Oto przegląd kwestii które doczekały się usprawnień:

 • wsparcie dla 64-bitowych procesorów
 • lepsze tekstury przedmiotów, roślinności, terenu, efektów, postaci, potworów oraz innych modeli znajdujących się w grze
 • zwiększony zasięg widzenia
 • ulepszone wczytywanie obiektów pojawiąjących się na ekranie i większa płynność w działniu gry
 • nowe rodzaje efektów pełnoekranowych, np. bokeh depth czy HDR bloom
 • nowa metoda renderowania chmur, dzięki czemu niebo i zachody słońca wygląda jeszcze bardziej imponująco

 

> Patch

 

Skomentuj na forum

Skomentuj na facebooku

Trailer i polska wersja Risen 3: Titan Lord na PS4!
napisał: Devristus, dnia 01.08.2015 09:17

Wielkimi krokami zbliża się premiera edycji rozszerzonej Risena 3: Titan Lords na PS4. Przypominamy, że wersja na PS4 ukaże się już 21 sierpnia dzięki Cenega i w dodatku w języku polskim. Oprócz polskiej wersji językowej edycja rozszerzona będzie zawierać:

 • wszystkie dodatki DLC
 • ulepszoną grafikę porównywalną z poziomem Ultra na PC
 • wyższa rozdzielczość 
 • poprawioną animację
 • nowe efekty dnia i nocy

i wiele innych mniejszych i większych usprawnień. Cena tej wersji w zamówieniach przedpremierowych wynosi 150 zł. Również z tej okazji opublikowano trailer promujący, który możecie obejrzeć poniżej.

 

 

Skomentuj na forum

Skomentuj na fanpage'u

Poznaj Risen 3: Titan Lords
napisał: Isentor, dnia 23.08.2014 10:47

Przygotowaliśmy dla was porcję kolejnych materiałów prezentujących rozgrywkę w grze Risen 3: Władcy Tytanów. Zainteresowanych śledzeniem aktualnie dodawanych filmów zapraszamy na nasz Kanał YouTube oraz Fanpage na Facebooku.

 

 

 

 

 

 

 

 

Poznaj Risen 3: Titan Lords
napisał: Isentor, dnia 20.08.2014 10:36

Jakiś czas temu rozpoczęliśmy na naszym fanpage akcje poznaj Risen 3: Titan Lords. Jeśli nie grałeś jeszcze w Risen 3, wahasz się przed zakupem lub po prostu jesteś ciekawy gry zachęcamy do wzięcia udziału w naszej akcji. W materiałach wideo prezentujemy wszystko to, co sobie zażyczycie. Napiszcie do nas na forum dyskusyjnym, na naszym fanpage bądź prywatnie poprzez e-mail. W kolejnych materiałach spełnimy wasze prośby. Tymczasem odsyłam pół godzinnego materiału wideo ukazującego strefy cienia, system walki magią oraz tryb sterowania okrętami w bitwach morskich.

 

Skomentuj

Risen 3 - zwiastun 3 frakcji
napisał: Isentor, dnia 13.08.2014 10:35

Mam wam do zaprezentowania ponad 8 minutowy filmik z prezentacji frakcji w grze Risen3: Titan Lords. Narreator pokrótce opowiada o zaletach dostępnych w grze frakcji, ukazuje różnice pomiędzy nimi i zapoznaje widza z wewnętrznymi wątkami fabularnymi. Zapraszamy do oglądania.

 

 

Skomentuj


Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6]