Spis Treści

Barman

Zapowiedź

Recenzje

Wywiady

Solucje

Bitwy

Felietony

Ciekawostki
 
Biuletyn Tawerny Gothic
Numer: 2 · Temat: Modyfikacje
Witam w drugim numerze naszego biuletynu. Tym razem tematem przewodnim są modyfikacje, więc w tym miesiącu będziecie mieli możliwość przeczytania wielu recenzji modów do "Gothica 1" oraz "Nocy Kruka", w numerze również znajduje się wiele wywiadów z modderami z różnych teamów, co więcej, specjalnie na potrzeby tego biuletynu stworzyliśmy wielki spis grup modderskich, niestety ze względów technicznych nie mogliśmy opisać wszystkich teamów, lecz mamy nadzieję, że w kolejnych numerach uzupełnimy ten artykuł, tak abyście byli na bieżąco. Wróćmy jednak jeszcze do artykułów. W tym miesiącu Boba Fett napisał dla was potężną zapowiedź "Dziejów Khorinis", najnowszego produktu SoulFire, na którego czekaliśmy już wiele miesięcy, Lord Sado zagrał w "Nergeth Prolog", czy mu się spodobał? Sprawdźcie sami.
Przygotowaliśmy również dla was recenzję "The Trial", bardzo oryginalnej i ciekawej modyfikacji, szczegółowo opisaliśmy wam również porównanie modyfikacji "63", "Fight Contes" oraz "Supsfcavenger", zobaczcie sami w co warto zagrać, a na deser napisałem dla was krótką recenzję "Assasins Mod", którą jakiś czas temu zrobił Damianx. Jak już mówiłem wcześniej, nasza redakcja przygotowała dla was również ogromną dawkę wywiadów, tak więc Eregrin rozmawiał z administratorem forum The Modders- Kazzmirem, który opowiada nam o kulisach swojej pracy, postanowiliśmy porozmawiać również z Bratem Xardasa o projekcie "zangielszczenia" wspaniałej modyfikacji "Poziomek" "Mroczne Tajemnice", przeprowadziłem dla was również wywiad z Xardasem17 o projekcie jego teamu- "Wyzwolenie", a na zakończenie dostaniecie materiał exclusive, specjalnie dla biuletynu TG nasza redakcja rozmawiała z Orcwarriorem i Aragornem o wspaniałym modzie "Czas Zapłaty" oraz o tym co będzie robiła grupa "The Modders" po wydaniu "CZ".
Powiem jeszcze kilka słów o ankiecie, którą stworzyłem na forum. Jako że biuletyn TG jest robiony dla was, to wy decydujecie jak ma wyglądać, tak więc patrząc na wyniki ankiety postaramy się pisać artykuły bardziej "na luzie", co prawda jeszcze nie od tego numeru, bo przecież jak można pisać śmiesznie o modach? Ale już od kolejnych numerów przeglądając ten zin zauważycie zmiany, drugie miejsce w ankiecie zajęła opcja "Dajcie coś o stronie i forum" i mieliśmy dla was przygotowane obszerny dział o forum, ale z powodu problemów reorganizacyjnych daliśmy tylko artykuł Eregrina "Porady dla userów", oczywiście zaległe artykuły dostaniecie już w Październiku.


Miłej lektury
Redakcja biuletynu