Spis Treści

Zarząd o sobie

Modzi o modach

Wywiady

Felietony

Ciekawostki
 
Wywiad z Tidusem

Autor: Dante
Dante: Skąd dowiedziałeś się o Tawernie?
Tidus: Powiem szczerze i nie będę owijał w bawełnę - nie pamiętam.

Dante: Co skłoniło cię do przystąpienia do grona TG?
Tidus: Gdy zarejestrowałem się na forum trwała dyskusja na temat obecnie już ex moderatora DODO. Dyskusja była o nadużyciach do których się dopuszczał. Jako forumowicz było to dla mnie drugie duże forum - po forum pewnej gazety o grach komputerowych. Zaciekawiłem się tym, przejrzałem posty Dodo i sposób w jaki je piszę, sprawdziłem także niektóre poszlaki którymi posługiwali się agresorzy wobec DODA i doszedłem do wniosku, że przedstawię swoje racje pomimo niewielkiego doświadczenia z dyskusjami na forum i wiedzy o samym Dodo. Poza tym, jestem fanem Gothica i po tej całej sytuacji po prostu TG znalazła się na pasku zakładek w przeglądarce i od tamtego czasu z pierwszego miejsca od lewej nie zeszła. Zacząłem się udzielać, poszło 20, 50, 100 postów aż trafiłem także do forumowego systemu RPG który już w 100% związał mnie z życiem forum.

Dante: Czy jesteś zadowolony z pełnionej funkcji?
Tidus: Tak, ale nigdy nie będę "wymarzonym moderatorem". Pełnie swoje funkcję na tyle dobrze, na ile pozwala mi na to czas. Niestety ( dla forum ) w wypadku, jeżeli zadzwoni kolega czy moja dziewczyna i będą chcieli się spotkać, nigdy im nie odmówię bo " muszę napisać artykuł na TG ". Takie wypadki mają miejsce kilka razy w tygodniu, prawie codziennie. Ja sprawdzam forum a w tym momencie ktoś dzwoni i pyta czy idę. Odpowiedź jest zawsze taka sama i po 5 minutach jestem poza domem...ja jestem zadowolony z tego, że mogę pomagać. Nie jestem zadowolony jednak, że doba ma tylko 24 godziny i z tego, że czasem nie chce mi się a muszę...;]

Dante: Jak stawiałeś pierwsze kroki na forum?
Tidus: Dyskusja na temat Dodo, tam miało miejsce rozpoczęcie cyklu zaspamuj Tawernę swoimi wypowiedziami. Po tym temacie już miałem kilku znajomych, potem system RPG. Wtedy to był czysty spontan, wchodziłem żeby dobrze spędzić czas. Teraz nie zawsze tak jest z racji moich obowiązków moderatora.

Dante: Twój pierwszy news/artykuł?
Tidus: Pamiętam, że kiedyś pomagałem chyba Sir Wiliamowi przy pewnej pracy, która jakimś cudem nie znajduje się obecnie na TG. Pamiętam to jak przez mgłę... ale jeżeli chodzi o konkret to artykuł o opowiadaniach ze świata Gothic i ich selekcja do galerii opowiadań.

Dante: Twój guru/mentor w serwisie?
Tidus: Dragosani, chociaż nigdy z nim nie rozmawiałem imponuje mi swoją osobą na forum.

Dante: Jak dużo czasu poświęcasz TG dziennie?
Tidus: W lato - max 2 godziny. Zimą potrafi dojść do 7-8.

Dante: Jakbyś miał możliwość zmienienia jednej dowolnej rzeczy w serwisie co to by było?
Tidus: Zrobić różowy alternative skin.

Dante: Co byś zmienił/zrobił inaczej w dotychczasowej karierze?
Tidus: Nie powiedziałbym kilku rzeczy za które teraz przychodzi mi płacić.

Dante: Najbardziej irytująca rzecz na TG twoim zdaniem?
Tidus: Osoby, które są pierwsze w kolejce do komentowania a ostatnie w kolejce do robienia.