Spis Treści

Zarząd o sobie

Modzi o modach

Wywiady

Felietony

Ciekawostki
 
Altair o modach

Autor: Altair
IsentoR: Znam go prawie rok, rozmawialiśmy głównie o Marancie, jednak pogawędek także nam nie brakuje. Ma świetne poczucie humoru i jest ciekawym człowiekiem.

Respev: Poznaliśmy sie... hohoho, strasznie, bardzo dawno temu. Kiedy to chciałem zostać redaktorem Gothic Website w 2004 lub 5 bodajże roku? Mimo to, przez długi okres czasu w ogóle nie utrzymywaliśmy kontaktu. Odnowiliśmy go na TG i nadal jesteśmy przyjaciółmi. Respev dobrze zna sie na webmasteringu, nic dziwnego ze sprawuje tak odpowiedzialna funkcje. Oprócz tego przyjemnie z nim rozmawiać.

Tidus: Ledwo go znam, jest inteligentnym, miłym człowiekiem. Swoja prace wykonuje nadzwyczaj dobrze.

Owca:Niestety - ani razu nie rozmawialiśmy. Chyba dobrze wykonuje swoja prace.

Serail: Chyba najstarszy członek teamu, rozmawialiśmy kilka razy. W sumie ma poczucie humoru, no a swoja prace wykonuje sumiennie.

Momo: Znamy sie od dość dawna. Jest inteligentna osoba, można sie z nim pośmiać z wielu rzeczy. Mimo, ze rzadko utrzymujemy kontakt, wiem, ze na pewno dobrze wykonuje swoja prace.

Boba Fett: Niezbyt wiele rozmawialiśmy, jednak Boba jest wyjątkowo zabawna osoba, sumiennym smrodem o rzadkiej pracowitości. Chyba lepszej osoby na to stanowisko nie ma.