Spis Treści

Zarząd o sobie

Modzi o modach

Wywiady

Felietony

Ciekawostki
 
Wywiad z Serailem

Autor: Dante
Dante: Skąd dowiedziałeś się o Tawernie?
Serail: Szukałem jakiegoś serwisu dotyczącego gothica i tak po wielu dniach przeglądania różnych stron o tej tematyce trafiłem na TG i tutaj już zostałem.

Dante: Co skłoniło cię do przystąpienia do grona TG?
Serail: Kiedyś o tym nie myślałem, ale po jakimś czasie postanowiłem zostać moderatorem, napisałem więc wiadomość do IsentoRa, ale popełniłem błąd i nie zostałem przyjęty do teamu. Później przestałem pisać posty na poziomie nastolatka i zacząłem patrzeć na jakość moich wiadomości, a nie na i ich ilość, więc kiedy został ogłoszony nabór moderatorski zostałem przyjęty.

Dante: Czy jesteś zadowolony z pełnionej funkcji?
Serail: Tak, ale jednak chciałbym popracować jeszcze nad moim zachowaniem, bo ostatnio kilka osób zwróciło mi uwagę, że powinienem zachowywać się trochę dojrzalej i za to im dzięki.

Dante: Jak stawiałeś pierwsze kroki na forum?
Serail: Wstyd się przyznać, ale zaczynałem jak jeden, wielki, skończony nOOb, pisałem posty nic nie wnoszące do tematu, itp. Ale jednak po pewnym czasie przejrzałem na oczy i zacząłem pisać normalnie.

Dante: Twój pierwszy news/artykuł?
Serail: Pamiętam, że była recenzja modyfikacji „Bumshack”, utkwiło mi to w pamięci, ponieważ administracja twierdziła, że źle napisałem tytuł, teraz po kilku miesiącach dowiedziałem się, że to ja miałem rację

Dante: Twój guru/mentor w serwisie?
Serail: Boba Fett, podziwiam go za włożoną pracę i nienaganne zachowanie na forum. Jeżeli miałbym się na kimś wzorować, to właśnie na nim (bo Hugha Hefnera nie wypada wypisać)

Dante: Jak dużo czasu poświęcasz TG dziennie?
Serail: Co najmniej kilka godzin dziennie, przyzwyczaiłem się już do tego, że wchodzę i przeglądam/ piszę wiadomości na TG

Dante: Jakbyś miał możliwość zmienienia jednej dowolnej rzeczy w serwisie co to by było?
Serail: Hmm, trudne pytanie, ale myślę, że przydałaby się zmiana skinu na stronie.

Dante: Co byś zmienił/zrobił inaczej w dotychczasowej karierze?
Serail: Nie pisałbym nOObowskich postów i zachowywałbym się ździebko poważniej.

Dante: Najbardziej irytująca rzecz na TG twoim zdaniem?
Serail: Ludzie, którzy nie mają o czymś pojęcia, a wypowiadają się na ten temat.