Spis Treści

Zarząd o sobie

Modzi o modach

Wywiady

Felietony

Ciekawostki
 
Tidus o sobie

Autor: Tidus
A więc, aby lepiej poznać kim jest moderator ukrywający się pod nikciem Tidus, przedstawię w kilku zdaniach swoją osobę Mrugnięcie.

Mam na imię Kamil i zdążyłem przeżyć póki co 17 wiosen. Mieszkam w Katowicach, gdzie także obecnie uczęszczam do technikum poligraficznego. Moją pasją jest taniec, ponieważ według mnie to w nim człowiek odkrywa swobodę swojego ciała, a także staję się pewny siebie, spokojny i pełny chęci do życia. Taniec dał mi wszystko, gdy byłem sam bez perspektyw. Przyjaciół, znajomych, miłość. Style w których się poruszam to Jazz, Hip-Hop i Taniec nowoczesny. Poza tańcem do moich hobby i zarazem ukochanych sportów należy jazda na rowerze, rolkach oraz pływanie. Jako młody i ciekawy świata fantasy człowiek mam swój ulubiony gatunek gier - RPG, jako nocny marek ulubiony film(y) - " Constantine " & "Ostatni Samuraj" oraz program - Discovery. Jako tancerz preferuję luźne podejście do tego co się dzieje wokół mnie, ponoć mam wyszukany, czarny humor, który nie każdemu się podoba, jednak nie przejmuję się tym, gdyż każdy człowiek jest inny i oczywistym jest, że nie każdy będzie każdego lubił. Staram się być na bieżąco z modą, mimo, że jestem facetem, po prostu lubię nosić na sobie topowe ciuchy które często przykuwają uwagę przechodniów. Jeżeli chodzi o książki, moim ulubionym pisarzem jest Andrzej Sapkowski a ulubioną książką "Narrenturm" Pana Sapkowskiego. Muzyka? Evanescence, Nickeblack i gatunek New Age oraz soundtracki są na wyłączność w moim odtwarzaczu. Motto życiowe? " Carpe Diem ".

I może na koniec... wraz z moją drugą połówką planujemy zjawić się na zlocie fanów Gothic, więc prawdopodobnie każdy, kto będzie miał ochotę będzie mógł poznać mnie osobiście i porozmawiać, na każdy temat.