Spis Treści

Zarząd o sobie

Modzi o modach

Wywiady

Felietony

Ciekawostki
 
Serail o modach

Autor: Serail
IsentoR: Administrator naszego forum, na początku naszej znajomości rozmawialiśmy tylko o sprawach służbowych, ale z biegiem czasu do naszych rozmów zaczęły wkradać się żarty, a później było kilku rozmów o wszystkim i o niczym. Nie chcę tutaj mówić, że jesteśmy jakimś przyjaciółmi, bo to nie prawda, ale można powiedzieć, że dobrze mi się z nim rozmawia.

Respev: Nie miałem okazji go poznać.

Boba Fett: Człowiek orkiestra, bardzo dużo robi dla forum, chociaż może trochę za bardzo jest wyczulony na krótkie posty użytkowników. Nienaganne zachowanie Łukasza jest wzorem do naśladowania, ale jest trochę wyczulony na żarty pewnego rodzaju. Jest na forum bardzo długo, więc wie już co i jak.

Altair: Tego człowieka jeszcze nie rozgryzłem, bo w pewnym momencie żartujemy sobie, ale za chwilę Jasiu staje się śmiertelnie poważny i zadaje mi bardzo trudne pytania, więc muszę jeszcze trochę popracować, aby go rozgryźć. Co tu więcej mówić, Altair ma świetne poczucie humoru i bardzo przyjemnie mi się z nim rozmawia.

Momo: Najkrócej w naszej ekipie, ale zdążyłem zamienić z nim kilka słów. Okazało się, ż ma tam jakieś poczucie humoru i można z nim spokojnie pogadać, teraz chcę zobaczyć jak będzie pracował na stanowisku moderatora, bo nie miałem okazji zobaczyć go w akcji. Mam nadzieję, że ta znajomość się rozwinie.

Owca: Nie mieliśmy jeszcze okazji dłużej porozmawiać, ale spotkaliśmy się na IRC i tam zamieniliśmy kilka słów, Owca wydaje się być człowiekiem wyważonym i spokojnym, nie znam go na tyle dobrze, aby mówić o nim coś więcej.

Tidus: Ach, z Tidusem utrzymuję najbliższe kontakty, więc znam go bardzo dobrze. Często rozmawiamy o rzeczach poważnych, ale nie brakuje w naszych rozmowach sporej dawki poczucia humoru. Często nasze rozmowy budzą duże kontrowersje, ale Tidus się nie przejmuje i za to go podziwiam, bo nie patrzy na to co myślą o nim inni. Bardzo przyjemnie mi się z nim rozmawia i współpracuje, z tego powodu bardzo go lubię.