Spis Treści

Zarząd o sobie

Modzi o modach

Wywiady

Felietony

Ciekawostki
 
Boba Fett o sobie

Autor: Boba Fett
Czas, by po dwóch latach moderator ze znanym już chyba wszystkim tutejszym userom nickiem – Boba Fett – zdradził co nieco o sobie, swoim czasie wolnym i zainteresowaniach.

Urodziłem się 10 maja 1991 roku (17 lat temu) w mieście Żagań, oddalonym od Zielonej Góry jakieś 50 km. Po ukończeniu gimnazjum postanowiłem pójść do najlepszego liceum w mieście (LO Banach) na profil… humanistyczny. (A jakżeby inaczej, skoro interesuję się III Rzeszą i drugą wojną światową, a ponadto lubię pisać i znam dobrze polską pisownię?) Na początku moimi jedynym zainteresowaniami były książki i komputer. Te pierwsze na temat wojny, hitlerowskich Niemiec i Gwiezdnych Wojen, a te drugie to chyba każdy wie. Internet posiadam dopiero od czterech lat – z początku służył mi jedynie do grania w MMORPG (Mu Online), lecz już po jakimś czas zacząłem odwiedzać strony o Gothicu (pierwsze to było G.Up). Przez te cztery lata zazwyczaj udawało mi się piastować stanowisko moderatora, przez co udało mi się wreszcie dobrnąć do polskiego oficjalnego portalu o grze Gothic. Z biegiem czasu moje zainteresowania zmieniały się, aż do w chwili obecnej, kiedy moją pasją stała się zabawa w ASG. Uwielbiam ubierać się w moro i całe te oporządzenie (jak ktoś chce większego realizmu w drugowojennych FPSach, to najwidoczniej nigdy nie był w wojsku lub w drużynie ASG), biegać, strzelać się itd. Poświęcam temu sporo czasu oraz pieniędzy (aktualnie cały mój sprzęt do ASG wynosi grubo ponad 2000 zł (a bawię się niespełna dwa miesiące)), jednakże daje mi to tyle frajdy i satysfakcji, że nie widzę innego możliwego hobby do uprawiania. Jak już wspomniałem interesuję się czasami od zakończenia I Wojny Światowej do zakończenia drugiej. Miesięcznie czytam minimum 4 książki poświęcone tej tematyce, dodatkowo mam w klasie kolegę, z którym da się na takie tematy poważnie porozmawiać. Z filmów to lubię starą trylogię Georga Lucasa znaną chyba wszystkim – „ Star Wars”. Prócz Gwiezdnych Wojen uwielbiam takie produkcje jak: „Predator”, „Rambo” i „Alien”. Z muzyki to przepadam za popem oraz reggae (Vavamuffin i East West Rockers). Z książek… było by tego całe mnóstwo, dlatego ograniczę się tylko do siedmiu dzieł Sapkowskiego traktującym o przygodach Wiedźmina.

I to by było na tyle o mnie – jest to tylko ogólny opis mnie i moich zainteresowań, jednakże, jeśli kogoś interesuje, powinien bardziej przybliżyć moją sytuację życiową.