Spis Treści

Zarząd o sobie

Modzi o modach

Wywiady

Felietony

Ciekawostki
 
Mini gra TG

Autor: IsentoR
Od dłuższego czasu chodził mi po głowie pewien pomysł. Postanowiłem stworzyć mini grę związaną z Tawerną Gothic. Jest to prosty projekt mający na celu rozbawić i zaciekawić pewnymi kwestiami naszych użytkowników. W żartobliwy sposób opiszemy historię członków naszego zarządu i nie tylko.
Screen 1
Zbytnio o głównym wątku fabularnym nie rozpisze się, ponieważ jest on jak na razie w strzępkach. Uchylę jednak rąbka tajemnicy o samej grze. Główny bohater gry to zwyczajny stajenny. Pewnego felernego dnia, gdy w królestwie nie będzie już żadnego żywego śmiałka król "poprosi" biedaka o przysługę. Konkretniej mówiąc zleci mu misje samobójczą.
Screen 2
Na początku rozgrywki gracz będzie miał możliwość wyboru profesji, jednej z czterech (wojownik, mag, rycerz, łowca). Treningu udzieli nasz przyszły towarzysz broni Serail. Postać odgrywana przez jednego z naszych moderatorów. Ale mniejsza o tym, o lokacjach czas zacząć. Prócz takich miejsc jak sławetna Tawerna, gdzie złoty trunek polewają litrami.
Screen 3
Zwiedzimy moherowy gaj, fortece spamu, chatkę bajkopisarza, lochy banicji itd. Jako, że jest to tylko mini gra rozgrywka potrwa około godziny. Przede wszystkich w projekcie chodzi o humor i mogę was zapewnić, że będzie się z czego śmiać. Zakończenie prac przewiduje na około koniec sierpnia. Być może akurat w rocznicę otrzymania statusu oficjalnej strony o grach z serii Gothic zaprezentujemy grę.
Screen 4