Spis Treści

Barman

Zapowiedź

Recenzje

Wywiady

Solucje

Bitwy

Felietony

Ciekawostki
 
Porady dla userów TG

Autor: Eregrin
Wymieniony poniżej tekst, jest tylko żartem, proszę go więc nie brać na poważnie. Wymienione poniżej sytuacje, nie miały miejsca w świecie realnym.

1) Rejestracja - Przede wszystkim przed rejestracją, musisz przeczytać regulamin forum. Nie odpowiada Ci chociaż jeden jego podpunkt? W takim razie @#$%&! Jeśli jednak Ci on odpowiada, możesz śmiało się zarejestrować.
2) Po rejestracji - Już? Szybko poszło… Przede wszystkim, musisz poznać teraz Święty Kodeks Użytkownika:

„Święty Kodeks Użytkownika”
1. Administrator i Moderator mają zawsze racje.
2. Jeśli twierdzisz, że jest inaczej patrz: punkt „1”.

To już wszystko. Teraz jednak, musisz wiedzieć, co Cię czeka za różne rzeczy. Pewnego razu zapytałem się admina jak przejść pewną misję w Gothicu. Nie uzyskałem odpowiedzi. Pomyślałem sobie „A nóż nie zobaczył, spróbuję jeszcze raz”. Napisałem więc to ponownie. Nie uzyskałem odpowiedzi, więc dałem sobie z tym spokój. Gdy szedłem następnego dnia na spacer, napadło mnie sześciu ludzi. Przewrócili mnie na ziemię, złamali mi rękę, oraz bili mnie po twarzy. Następnie odchodząc, zostawili kartkę z napisem „Trzeba było zawracać dupę Adminowi?!”. Skończyłem po prostu w ten sposób i z powodem:

Admin

Jak jest napisane powyżej „Użytkowniku! Naucz się myśleć samodzielnie”, tak też powinno się dziać, żeby nie skończyć w ten sposób.

Przejdźmy do następnej rzeczy: Moderatorzy. Jednak ktoś pomyśli sobie w sposób „Ten Moderator to @#$%^”, po czym zacznie to rozpowszechniać, czekają go tortury. Ostatni taki przypadek z roku 2007, skończył w ten sposób:

Moderatorzy

No i już ostatnia rzecz: zanim cokolwiek napiszesz na forum, przeczytaj swoją wiadomość 2 – 22 razy. Zwróć także uwagę na ortografię - masz Firefoxa? Nie obchodzi mnie to jednak jeśli masz, to dobrze. Nie masz go? Masz problem, bo musisz skorzystać z Worda. Nie masz Worda? Skorzystaj ze słownika ortograficznego. Pamiętaj także, że jak napiszesz wiadomość przekroju: „problem został rozwionzany, prosze moderów o zamkniecie tego temató” – nie odwracaj się za siebie. Bowiem marny jest Twój los. Po pierwsze: zwróć uwagę na ortografię, po drugie: modderów, lecz modder to jest osoba, która tworzy modyfikacje do Sagi gier Gothic, przy czym pracuje z „Tawerną Gothic”, więc musisz napisać „moderatorów” w takim przypadku. Rzecz jasna, nie pouczaj moderatorów o tym, co mają robić. Wystarczy, że napiszesz: „Dziękuję za pomoc xxx. Rozwiązałem już ten problem”. To już wszystko – po prostu przestrzegaj kodeksu, regulaminu i moich porad, a nie grozi Ci żadne niebezpieczeństwo.

Kat