Spis Treści

Barman

Wywiady
» Robben
» Dante

Felietony
 
Weterani

Autor: Dante Wydanie archiwalne: 2009
Kim są weterani? Te pytanie zadaje sobie każdy z użytkowników. Dzisiaj postaram się Wam obalić parę mitów, jak i dostarczyć trochę informacji na temat najbardziej prestiżowej grupy naszego forum.

Zacznijmy od tego jakie przywileje ma weteran. Dostęp do własnego forum, które jest niedostępne dla „szarej masy”, rzucanie na „ty” do adminów i wiele ustępstw ze strony moderatorów. Poza tym należy on do grupy zgranych kolegów, których najlepszą zabawą jest wyśmiewanie siebie nawzajem – taka prawda. Jednak nie ujmujmy tego tak jednoznacznie. Na naszym forum również poruszamy wiele ważnych tematów np. umiejętne posługiwanie się ciętą ripostą, wydarzenia polityczne czy istotne rzeczy z życia każdego weterana. Jak wygląda nasz dział? Wbrew legendom nie jest tam ani kolorowo, ani cudownie. Nasze rozmowy są podzielone na księgi, a każda ma swój tytuł. Pomysł ten podsunął sam Isentor wzorując się na Biblii, która tak zaciekle czyta. Aktualnie jesteśmy na półmetku siódmej księgi o tajemniczym tytule „Chyba ty!” O co chodzi z tytułem? Jest to powiązane z pewnym userem, a tematy zawsze są powiązane z naszymi osobami. Co trzeba zrobić, aby zostać weteranem? Pierwszą i najistotniejszą rzeczą jest zaangażowanie. Nie wystarczy mieć długi staż na forum, ale trzeba również wspomóc portal choćby w najmniejszym stopniu. Drugą sprawą są znajomości. Nic tak nie pomoże jak rozmowa z Isentorem, Dante czy Grisonem. Jednakże rozmowa z Mantosem może wpłynąć negatywnie na proces przyjęcia, to taka nasza „czarna owca”. Trzecią istotą jest „mądre przebicie się”. Każdy wyróżniający user jest przez nas zauważany. Ci, którzy rżną głupa, piszą z rażącymi błędami ortograficznymi, czy kłócą się z weteranem, mimo iż nie mają racji, są z góry skreśleni, ale gdy imponujesz wiedzą, czarnym humorem czy nawet zwykłą sympatią, na pewno ktoś do Ciebie się odezwie. Teraz poobalamy trochę mitów. Nie prawdą jest, że weteran = inteligencja + podstawowe zasady kultury. Jeżeli jesteś słaby psychicznie, to tutaj długo nie wytrzymasz. Teksty na temat Twojej matki są tu na porządku dziennym, a niektórzy traktują je jak komplementy. Liczyłem ostatnio najczęściej występujące słowo, albo jakiś ciąg słów. Najpopularniejsze słowa to: „żyd”, „kurwa”, „chuj” i „radek”. Natomiast ciągi słów, to zazwyczaj wyliczanka epitetów na temat Mantosa.

Jeżeli chcesz być jednym z nas, a płaczesz w kącie, gdy ktoś wrzuci Ci, że jesteś głupi, to nawet nie próbuj pukać do naszych szanownych drzwi.