Spis Treści

Barman

Wywiady
» Robben
» Dante

Felietony
 
Patron

Autor: Nevous Wydanie archiwalne: 2009
Patron - nowa grupa na forum.

Od jakiegoś czasu każdy z użytkowników ma możliwość posiadania grupy Patrona. Z pośród zwykłej społeczności wyróżniają się oni dość znacznie, dzięki kilku atutom. Otóż taki sponsor posiada wyróżniający się na tle innych kolor nicku jakim jest jaskrawy żółty. Poza tym w mini-profilu który widzimy zawsze obok autora danego postu maja oni wstawione zamiast standardowych "tarcz" złote krążki co już może zasugerować przeciętnemu użytkownikowi że jest to osoba ważna. Zaraz po tym standardowy użytkownik wejdzie do jego profilu aby dowiedzieć się o tej personie czegoś więcej.. i tu zaskoczenie, otóż profil Patrona może być specjalnie zmodyfikowany i inaczej "poukładany" niż taki standardowy. Poza tym istnieje możliwość umieszczenie tam dowolnego multimedialnego pliku, np. filmiku.
W dodatku konto to ma możliwości o wiele wyższe od przeciętnego użytkownika, ba od weterana nawet, o czym można przeczytać w specjalnym temacie w dziale: "Strona" na naszym forum. Będąc owym szczęśliwcem można nawet zamykać swoje tematy i ankiety. Taa, daje to lekki posmak władzy moderatorów i na pewno bardzo cieszy. Mało tego, co pewne wielu uszczęśliwi, posiada możliwość dawania ujemnej reputacji. Co pozwoli wam na pełne korzystanie z owego systemu. Przypomnę tylko że dotychczas mogliśmy wyłącznie dodawać reputację.
A jak zostać takim Patronem? Otóż moi drodzy w sposób bardzo prosty. Wystarczy tylko uiścić wpłatę na konto Isentora w celu opłaty CMS'u. I tak wszyscy wiemy, że nasze pieniądze ciężką pracą zarobione nie idą na owy cms, a na napoje wyskokowe dla naszego administratora. Jakby nie było jednak taki patron to dobra rzecz i jeżeli w tym miesiącu czegoś sobie odpuścicie oszczędzając około 20 zł (chociaż większe datki są równie chętnie przyjmowane) to możecie takie "wypasione" konto otrzymać. W dodatku jeżeli jesteście posiadaczem konta na poziomie szlachty, czyli gościcie na naszym forum od minimum roku otrzymacie konto weterana, ale o nim w innym artykule. Moim skromnym zdaniem taka dodatkowa grupa to fajna rzecz tylko osobiście twierdzę że możliwości ma jednak za duże. Może i ta osoba płaci za takie konto i powinna mieć wszystko naj, ale jednak jest to nie fair w stosunku np. do weteranów, którzy na forum egzystują naprawdę długo i pewnie wiele dobrego dla niego zrobili. I pewnie wielu z nich to lekko denerwuje, bo przyjdzie taki "nowy", da te dwie dychy, a możliwości ma o wiele większe niż oni doświadczeni. Także według mnie należałoby im tej swobody lekko, powtarzam lekko bo oni jednak wykładają na to realną kasę, ukrócić.
Także drodzy parafianie portfele w dłoń i do banku dać na tacę swojemu tawernowemu proboszczowi.