Spis Treści

Barman

Wywiady
» Robben
» Dante

Felietony
 
Wywiad z Dante

Autor: Anvarunis Wydanie archiwalne: 2009
Anvarunis: Witam i od razu pytam (ah te moje rymy..). Przedstaw się ładniutko i powiedz czym zajmujesz się na TG?

Dante: Jestem Dante i jestem skrybą. Piszę to co Wy możecie przeczytać na stronie.

Anvarunis: A czy mógłbyś nam powiedzieć kiedy dowiedziałeś się o Tawernie i jak to się stało że należysz do redakcji?

Dante: O Tawernie dowiedziałem się przypadkiem. Pewnego dnia pewien portal o tej samej tematyce po prostu padł i zacząłem szukać innego, wujek Google poradził. Jakie były początki? W sumie próbowałem wykazać się sensownymi i licznymi wypowiedziami. Najpierw 50 postów, potem 100 itd. Do redakcji dostałem się poprzez rozmowę z Isentorem. Zarzuciłem paroma pomysłami i ten przyjął mnie na próbę, a ja ją przeszedłem i tak oto zostałem skrybą.

Anvarunis: Brawo. Jakie kolejne kroki planujesz w swej redaktorskiej karierze. Wszyscy bowiem wiemy, że artykuły twoje są bardzo ciekawe i miło się je czyta.

Dante: Aktualnie pracuję również gdzie indziej, na trochę wyższym stopniu. Pragnę się rozwijać, ale pamiętam kto dał mi szansę i gdzie zaczynałem.

Anvarunis: A czy mógłbyś nam zdradzić gdzież to tak pieczołowicie pracujesz oprócz TG?

Dante: Może kiedyś podam, póki co jest to tajemnica. Powiem jedynie tyle, że nie stwarzam konkurencji dla Tawerny i pracuję na serwisie pokroju Gry-Online.

Anvarunis: Dobrze. Może i standardowe pytanie ale wielu pewnie to interesuje. Ile czasu poświęcasz Tawernie i ile z tego czasu to obowiązki skryby?

Dante: Na Tawernie bywam bardzo różnie. W jedne dni w ogóle nie bywam, a w inne siedzę po parę godzin. Tak samo jest ze sprawą skryby. Czasami jest to chwila na napisanie newsa, a czasami czasochłonna praca przy artykule.

Anvarunis: Co cię skłoniło do podjęcia tej a nie innej funkcji na forum?

Dante: Zainteresowania. Lubię pisać i zamierzam oddać się temu w przyszłości.

Anvarunis: A właśnie. Powiedz nam coś o swoich zainteresowaniach, hobby etc.

Dante: Interesuję się grami, muzyką, książkami, historią... długo by tu wymieniać. W sumie ciągle się one zmieniają, a jedne z tych "ciągłych" wypisałem, a aktualnie trenuję siatkówkę.

Anvarunis: Czyżby zachęciło cię do tego zdobycie Mistrzostwa Europy przez Polską reprezentację w tej właśnie dyscyplinie?

Dante: Nie, trenuję od roku, gdy polska siatkówka nie odnosiła zbytnich sukcesów.

Anvarunis: Dobrze a teraz coś bardziej na temat forum. Jakich zachowań nie tolerujesz w naszej społeczności a jakie byś chętnie pochwalił?

Dante: Trollowania. Irytują mnie osoby, które mimo iż racji nie mają, to kłócą się aż po grobową deskę. Jeżeli ktoś zwróci uwagę na błąd i faktycznie ma rację, to bardzo go szanuję. Ogólnie lubię ludzi z brawurą, ale taką inteligentną, a nie jakiegoś głupiego szołmena.

Anvarunis: A tak przy okazji, skąd u ciebie w profilu nagroda za "zgrzybiałe stopy"?

Dante: Głupie wymysły Demonical Monka. Każdemu czasem odwala, a potem sprzątać nie ma kto.

Anvarunis: Co sądzisz na temat nowo powstałej grupy - Patronów?

Dante: Kto ma kasę, ten szpanuje - tyle.

Anvarunis: Wyjaśnij nam jeszcze dlaczego nie prowadzisz gry w naszym sławetnym forumowym RPG zwanym Marantem?

Dante: Grałem kiedyś, ale mi się znudziło. Na chwilę obecną nie jestem zainteresowany powrotem, za dużo tam kombinacji.

Anvarunis: To prawda ostatnio system uległ zmianom, lecz źle nie jest, powiedziałbym nawet, że coraz lepiej. Drogi Dante co sądzisz o nowej odsłonie strony głównej Tawerny która niedawno została przedstawiona ogółowi jako koncept do oceniania.

Dante: Strona jest na prawdę ładna, ale bez żadnego "wow". Doceniam oczywiście pracę naszego zespołu, bo wymaga to na prawdę olbrzymich nakładów pracy i efekt jaki uzyskali przy ich możliwościach jest na prawdę imponujący.

Anvarunis: Ostateczne pytanie co sądzisz na temat nowego zarządu moderatorów i super-modeatorów?

Dante: Robben to na prawdę spoko gość. Sumienny, obiektywny i odważny - wróżę mu karierę na tym stanowisku, ale czy osiągnie ten stopień co Boba, zobaczymy.

Anvarunis: I to już było ostatnie pytanie. Dziękuję bardzo za wywiad i miłego dnia. Dante: Dziękuję i wzajemnie.

Dla państwa Anvarunis Max Kolanko Boston Maseczusests.