_ Biuletyn Tawerny Gothic - Co w trawie piszczy
 
Spis Treści

Barman

Wywiady

Konkursy
 
Wywiad z Devristusem

Autor: Nocturn
Nocturn:Jakiś czas temu zgodziłeś się udzielić wywiadu do Biuletynu Tawerny Gothic. Może się nam przedstawisz?
DevristusWitam drogich czytelników! Na forum znacie mnie pod nickiem Devristus, ale w rzeczywistości mam na imię Karol.

Nocturn:Czym zajmujesz się zarówno na forum, jak i w rzeczywistości?
Devristus:Na forum zajmuję się grą Marant jako Mistrz Gry oraz jestem w redakcji serwisu oraz biuletynu. Ostatnio otrzymałem awans na stanowisko Lorda. Natomiast prywatnie zajmuję się tym czym praktycznie każdy człowiek spełnianiem swoich przyjemności :D

Nocturn:Gratuluję awansu. Bardzo angażujesz się w rozwój Tawerny, czy nie ogranicza to w jakiś sposób Twojego życia prywatnego? Wystarcza Ci na wszystko czasu?
Devristus:Gdyby ograniczało to nie podjąłbym się tylu obowiązków. Dobrze zrobiony plan pracy oraz ludzie z którymi pracuję sprawiają, że wszystko idzie szybko i nie zapycha tyle czasu. Po za tym zawsze mam czas na życie prywatne i przyjemności :D

Nocturn:Odnośnie przyjemności, czy masz jakieś hobby/zainteresowania?
Devristus:Medycyna, psychologia i seks :D

Nocturn:Skąd takie dojrzałe zainteresowania u młodego człowieka? Czy rozwijasz swoją wiedzę i umiejętności w tych dziedzinach na co dzień, oraz czy wiążesz z tym jakieś plany na przyszłość?
Devristus:Po ukończeniu aktualnego kierunku na studiach, zamierzam udać się na kierunek medyczny. Myślałem nad lekarskim, ale jeszcze zobaczymy.

Nocturn:Życzę powodzenia i wytrwałości w dążeniu do celu. Co możesz powiedzieć o życiu studenckim? Jest raczej pozytywne czy problematyczne?
Devristus:Jest pozytywne i pijackie, ale problematycznie się robi kiedy zbliża się sesja. Te załatwianie sobie notatek, dowiadywanie się kiedy są egzaminy czy zaliczenia ćwiczeń i laboratorium. Oprócz tego okresu prowadzi się (nie)spokojne życie studenckie.

Nocturn:Właściwie na jakim kierunku i na którym roku studiujesz?
Devristus:Chemia. II rok.

Nocturn:Dlaczego właśnie chemia i medycyna, a nie jakieś inne kierunki? Czy coś w jakiś sposób wpłynęło na Twoją decyzję?
Devristus:Wiesz LSD, amfetamina, taka sytuacja xd

Nocturn:Jak wszyscy wiemy, Tawerna jest serwisem poświęconym grom z serii Gothic. Czy grasz w jakieś gry? Jeśli tak, to jaki gatunek preferujesz?
Devristus:To zależy od gry, ale wolę grać w RPG i wszelakie strategie. Moje uznanie mają także gry MMORPG.

Nocturn:Jakieś przykładowe tytuły?
Devristus:Gothic, Risen, Wiedźmin, Age of Empires III, seria Cywilizacji, Lol, 9dragons

Nocturn:Wielu graczy rozczarowało się ostatnimi częściami sagi Gothic. Co sądzisz o Arcanii?
Devristus:Nie odzwierciedla co prawda ona klimatu i tego czegoś co miału poprzednie części, ale da się w nią grać. Może wielkie zmiany, które wprowadzili twórcy tej części gry, były tym co zniszczyło tę grę w oczach fanów.

Nocturn:Przejdźmy do filmów i seriali. Co oglądasz najchętniej?
Devristus:Hah, a czego ja nie oglądam :D Z seriali oglądam Chirurgów, Teorię Wielkiego Podrywu, Supernatural oraz to co leci na Comedy Central. Z kreskówek czy seriali animowany ostatnio na pierwszym miejscu jest Pora na przygodą. Ta bajka jest po prostu fenomenalna :D

Nocturn:A książki? Sięgasz po nie chętnie czy jedynie, gdy potrzebujesz czegoś konkretnego, np. do nauki?
DevristusCzytuję sobie dla przyjemności. Szczególnie fantastykę, chyba jak większość użytkowników TG.

Nocturn:Mógłbyś wymienić jakieś tytuły, które najbardziej przypadły Ci do gustu?
Devristus:Wiedźmin, Gra o Tron, Trylogia Czarnego Maga i wiele innych. Aktualnie czytam serię pod tytułem Sekrety nieśmiertelnego Nicholasa Flamela. Może się dowiem co nieco o przodku Zelerisa Flamela aka Dragosani :D

Nocturn:Hehe. Jak wiadomo, studenckie życie i praca przed komputerem nie są zbyt korzystne dla zdrowia. Czy nadrabiasz to jakimś sportem? Może masz jakieś ulubione dyscypliny sportowe, które lubisz zarówno oglądać, jak i uprawiać?
Devristus:Może lekkoatletyka, gdyż sam kiedyś to ćwiczyłem/uprawiałem. A teraz przy jakiś większych wydarzeniach lubię sobie pooglądać wyczyny naszej kadry. A tak to ćwiczę sam dla siebie w domu, no chyba że idę pobiegać.

Nocturn:Rozumiem. Czy masz jakieś ogólne plany na przyszłość?
Devristus:Nie wybiegam w przyszłość za daleko, ale jeśli chodzi o plany to chciałbym pozwiedzać świat. Odwiedzić kraje i poznać ich kulturę.

Nocturn:Na sam koniec może chciałbyś coś od siebie dodać?
Devristus:A co chciałbyś żebym powiedział? xd

Nocturn:Cokolwiek. Może chciałbyś coś przekazać czytelnikom Biuletynu?
Devristus:Trzymajcie się mocno i wyczekujcie następnego numeru :D

Nocturn:Dzięki za wywiad!
Devristus:To była sama przyjemność :)