_ Biuletyn Tawerny Gothic - Co w trawie piszczy
 
Spis Treści

Barman

Wywiady

Konkursy
 
Konkurs - Stwórz mema lub filmik

Autor: Devristus
Mamy zaszczyt zaprosić Was do uczestnictwa w konkursie pt. „Stwórz mema lub filmik”. Jak sama nazwa wskazuje, Waszym zadaniem będzie stworzenie mema lub filmiku promującego TG i zachęcającego do zarejestrowania się na forum. Motyw obrazka musi być ściśle związany z jednym z tematów: Gothic, Risen lub serwis Tawerna Gothic. Napis na memie zostawiamy Waszej inwencji twórczej. Niżej przedstawiamy przykładowy motyw mema:
przykładowy mem
(kliknij aby powiększyć)


Natomiast film promujący musi przedstawiać prezentację Tawerny Gothic oraz wszystkich jej elementów. Długość filmu nie powinna przekraczać 2 minut. Niżej przedstawiamy przykładowy film, na którym możecie się wzorować: http://www.youtube.com/watch?v=2RBywrYewOI

W zależności od zajętego miejsca można wygrać: I miejsce – grę Frontlines: Fuel of War [PC], grupę szlachta* oraz 1000 punktów reputacji na forum.
II miejsce – grupę szlachta* oraz 1000 punktów reputacji na forum.
III miejsce – 1000 punktów reputacji na forum.
Ponadto każdemu uczestnikowi zostanie przyznana nagroda w profilu Uczestnik konkursu „Stwórz mema lub filmik”.

Konkurs trwa do 2 września do godziny 23:59. Wyniki w zależności od ilości nadesłanych prac będą umieszczone na stronie głównej 3 lub 4 września w godzinach popołudniowych. Prace w postaci plików wysyłajcie na adres e-mail: isentor@gmail.com. Życzymy powodzenia!

*W przypadku gdyby zwycięzca posiadał grupę szlachta otrzyma awans na Weterana.