Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
O grze
Bestiariusz
Przedmioty
Pomoc
Kody
Ciekawostki
Galeria
Artworki
Mapy
Screeny
Tapety
Forum dyskusyjne
Dyskusja o grze
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

GameExe.pl - Twój portal fantasy! Witamy na Gothicpedii! Lista najlepszych gier w sieci Poki.pl Konwent Gier Terenowych Serwer Elisium Tawerna Gothic

Witaj w Tawernie Gothic
Szukasz pomocy w przejściu gry z serii Gothic lub Risen? W takim razie dobrze trafiłeś. Zajrzyj do menu naszej Tawerny. Znajdziesz u nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Gdybyś należał do kolekcjonerów (wiesz, tych zbieraczy grafik i tapet), możesz odwiedzić naszą galerię. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, co idealnie ozdobi Twój pulpit. Jeśli szukasz sobie podobnych, tych, których zafascynowały gry z serii Gothic, to nie ma lepszego miejsca do rozmów w niebie u Innosa ani tu pośród śmiertelnych na ziemi, jak nasze forum dyskusyjne. I jeszcze jedno - uważaj na siebie.

Znana cena Risen 3: Titan Lords
napisał: Devristus, dnia 24.03.2014 11:45

Od kilku dni na portalu amazon.de można już zamawiać pre-ordery trzeciej części gry Risen. Za zwykłą edycję gry zapłacimy 50 euro, zaś za Special Edition cena rośnie dwukrotnie, a więc 100 euro. Jednakże cenną dla Nas informacją jest to, że u naszych zachodnich sąsiadów data premiery Risen 3: Titan Lord, czyli 15 sierpnia pozostała niezmienna! Poniżej przedstawiamy wygląd okładki pudełka przedstawionej na Amazon.de, lecz mamy nadzieję, że zostanie ona zmieniona, gdyż jest bezpłciowa:

okładka

 

> Risen 3: Titan Lords

> Risen 3: Special Amazon Edition

Nowe tapety z Risen 3: Titan Lords
napisał: Devristus, dnia 02.03.2014 18:58

Przed chwilą zaktualizowaliśmy galerię Risen 3: Titan Lord o dwie nowe tapety. Jedna z nich przedstawia naszego nowego bohatera na tle scenerii rodem z piekła, a druga przedstawia logo gry na tle tego samego krajobrazu. Zapraszamy do pobierania i zaktualizowania wyglądu Waszego pulpitu!

risen 3 tapeta 02

risen 3 tapeta 01

 

> Tapety Risen 3: Titan Lords

 

> Skomentuj

Światowa premiera Risen 3 w połowie sierpnia?
napisał: Devristus, dnia 28.02.2014 14:49

Na portalu Amazon.de powstały już strony z zamówieniami pre-order Risen 3: Titan Lords. Mamy tam do dyspozycji Risen 3: Titan Lords - Special Edition, jak i zwykły Risen 3. Jednak najbardziej ciekawa jest data premiery, którą Amazon ustawił na 15 sierpnia 2014 roku. Czy jest to dokładna data premiery, czy portal ustawił ją w środku tygodnia jako datę zastępczą? Nie wiemy, ale wyczekujemy tej informacji razem z Wami!

> Risen 3 - Special Edition na Amazon.de 

> Risen 3 na Amazon.de

 

> Skomentuj

Risen 3 bez wsparcia DRM?
napisał: Devristus, dnia 28.02.2014 14:39

Jak podaje Rudolf Inderst, Community Manager Deep Silver w krajach niemieckojęzyczny tj. Niemcy, Austria i Szwajcaria, Risen 3 w wersji klasycznej (pudełkowej) będzie sprzedawany bez wsparcia DRM. Odnośnie reszty państw, w których ma zostać wydana produkcja , decyzja jeszcze nie zapadła. Miejmy nadzieję, żę Deep Silver zaufa Polakom w tej kwestii.

Oczywiście wersje ze wsparciem DRM również będą dostępne na rynku np. w SteamWorks.

> Wiadomość Rudolfa Indersta

 

> Skomentuj

Oficjalne ogłoszenie Deep Silver o Risen 3!
napisał: Devristus, dnia 27.02.2014 21:19

Przedwczoraj producenci Risen 3: Titan Lords wydali oficjalną zapowiedź gry, prezentując fanom logo gry.

Logo Risen 3

W oficjalnym tłumaczeniu dowiadujemy się o dacie premiery zapowiedzianej na sierpień bieżącego roku oraz na jakie platformy zostanie stworzona ta część gry. Deep Silver zapowiada, ze jedną z cech łączących Risen 3 a Gothic będzie autentyczny, pełen życia świat, który będziemy mogli swobodnie eksplorować. Właśnie ta ostatnia rzecz, według Bjoerna Pankratz’a jest trzonem tej produkcji. Oczywiście w oświadczeniu nie zabrakło zachęty w postaci informacji o fabule:

Świat zamieszkały przez naszego bohatera jest opuszczony przez bogów i nękany przez tytanów, ale nikt nie spodziewał się nowego zagrożenia. Młody wojownik wyruszy w świat, w którym ciemność zaczyna mieć władzę, aby odzyskać swoją straconą duszę. W tej wędrówce mogą pomóc mu magowie, którzy schronili się w sanktuarium na wyspie Taranis. Jednakże aby się do nich dostać, musi wybrać z którą gildią się sprzymierzy. Na kogo padnie wybór?

Razem z oświadczeniem ruszyła oficjalna strona Risen 3: Titan Lords.

> Oficjalna strona Risen 3: Titan Lords 

> Oficjalne oświadczenie

 

> Skomentuj


Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6]