Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
O grze
Bestiariusz
Przedmioty
Pomoc
Kody
Ciekawostki
Galeria
Artworki
Mapy
Screeny
Tapety
Forum dyskusyjne
Dyskusja o grze
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

GameExe.pl - Twój portal fantasy! Witamy na Gothicpedii! Lista najlepszych gier w sieci Poki.pl Konwent Gier Terenowych Serwer Elisium Tawerna Gothic

Witaj w Tawernie Gothic
Szukasz pomocy w przejściu gry z serii Gothic lub Risen? W takim razie dobrze trafiłeś. Zajrzyj do menu naszej Tawerny. Znajdziesz u nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Gdybyś należał do kolekcjonerów (wiesz, tych zbieraczy grafik i tapet), możesz odwiedzić naszą galerię. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, co idealnie ozdobi Twój pulpit. Jeśli szukasz sobie podobnych, tych, których zafascynowały gry z serii Gothic, to nie ma lepszego miejsca do rozmów w niebie u Innosa ani tu pośród śmiertelnych na ziemi, jak nasze forum dyskusyjne. I jeszcze jedno - uważaj na siebie.

Koniec serii Risen
napisał: Devristus, dnia 18.05.2014 10:43

Podczas prezentacji Risen 3: Titan Lords na RPC - Role-Play Convention, kierownik projektu Björn Pankratz ogłosił, że trzecia część Risen'a będzie tą ostatnią, która zwieńczy całą serię gry. Jednakże nie ma się czym martwić, gdyż może oznaczać to, że następnym projektem Piranhy Bytes będzie praca z serią Gothic. Zapraszamy również do obejrzenia prezentacji Risen 3 na RPC:

 

 

Skomentuj

Znamy już oficjalny wygląd okładki!
napisał: Devristus, dnia 18.05.2014 10:33

Na początku maja Deep Silver ogłosiło oficjalny wygląd pudełek Risen 3: Titan Lords na różne platformy. Okładki prezentują się wyśmienicie i mają w sobie to coś co przyciąga uwagę. A Wy co o nich sądzicie?

okładka PS3okładka Xboxokładka PC

 

 

Skomentuj

Risen 3: Titan Lords - Oficjalny, filmowy zwiastun
napisał: Isentor, dnia 07.05.2014 18:06

Dosłownie przed chwilą opublikowano oficjalny, filmowy zwiastun gry Risen 3: Titan Lords. Zapraszamy do oglądania!

 

Skomentuj

Petycja w sprawie dubbingu
napisał: Isentor, dnia 17.04.2014 18:25

O najnowszym Risenie mówi się, że ma być duchowym spadkobiercą serii Gothic. Powrócą system walki polegający na prostych combosach czy budowle przypominające europejskie średniowiecze. Jednym z głównych aspektów budujących klimat w gothicach były również genialne dialogi w polskiej wersji językowej.


Jak wiadomo Cenega wyda trzecią odsłonę Risen w Polsce bez pełnej lokalizacji. Jeżeli nie akceptujesz takiego stanu rzeczy i pragniesz cieszyć rozgrywką z polskimi dialogami zachęcamy do wsparcia petycji utworzonej przez polskich fanów.

Organizator akcji wierzy, że wspólnymi siłami uda się zrobić coś dobrego i Risen 3 doczeka się pełnej, polskiej lokalizacji.

 

 

> Podpisz petycje

> Materiał zachęcający do akcji

 

Skomentuj

Oficjalna strona Risen 3 także w polskiej wersji językowej!
napisał: Devristus, dnia 17.04.2014 16:36

Od kilku dni działa oficjalna strona Risen 3: Władcy Tytanów - risen3.deepsilver.com, jednakże nie jest to główny cel tej informacji. Z uśmiechem i pełną aprobata zawiadamiamy, że oficjalna strona prowadzona przez Deep Silver doczekała się polskiej wersji językowej. Na chwilę obecną wymaga ona paru poprawek i dopracować, ale miejmy nadzieję, że na dniach zostaną one wprowadzone.

 

> Polska wersja językowa oficjalnej strony Risen 3

 

Skomentuj


Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6]