Przejdź do treści
oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic

  • Aktualności
  • Gothic Remake
  • Gothic
    • Gothic 1
    • Gothic II i Noc Kruka
    • Gothic 3 i Zmierzch Bogów
    • Arcania i Upadek Setarrif
  • Modyfikacje
  • Risen
    • Risen 1
    • Risen 2
    • Risen 3
  • Elex
    • Elex 1
    • Elex 2
  • Forum

Nawigacja strefy

Strefa artykułu Gothic 1
  • Wszystkie materiały 71
  • Aktualności 37
  • Poradniki 2
  • O grze 14
  • Ciekawostki 1
  • Bestiariusz 3
  • Przedmioty 6
  • Solucje i zadania 3
  • Kody i technikalia 4
  • Recenzje 1
Gothic 1

Gothic – Zbroje

24 lipca 2020 Isentor
Nazwa
Obrona przedWartość
Bronią:Pociskami:Ogniem:Magią:
Lekkie Spodnie
Kopacza
10050250
Strój Kopacza10050250
Spodnie Kopacza15050500
Strój Cienia305150750
Zbroja Cienia4052001200
Lekka Zbroja
Strażnika
4554501350
Zbroja Strażnika55102501650
Ciężka Zbroja
Strażnika
70103502100
Pancerz Straży
Królewskiej
5052501500
Szata Ognia4052551200
Zdobiona Szata Ognia505030102100
Ozdobna Szata7272632160
Ciężki Pancerz Magnata8084032400
Szata Sędziego202100600
Pancerz Gomeza8594232550
Lekki Strój Szkodnika305150250
Strój Szkodnika355150750
Ciężki Strój Szkodnika4052001050
Lekka Zbroja
Najemnika
4552001350
Zbroja Najemnika55103501650
Ciężka Zbroja
Najemnika
70103502100
Szata Wody65540151950
Zdobiona Szata Wody701045202100
Przepaska Nowicjusza150100500
Lekka Zbroja
Nowicjusza
300150750
Zbroja Nowicjusza40502002100
Lekka Zbroja świątynna4552001200
Zbroja świątynna55102501350
Ciężka Zbroja
świątynna
70103501650
Szata Guru7173501600
Zdobiona Szata Guru8284132100
Zbroja z Pancerzy
Pełzaczy
80153052700
Szata Mrocznych Sztuk902060302700
Zbroja Runiczna952045102400
Wzmocniona Zbroja
Runiczna
1002545155700
  • Gothic – Uriziel
  • Gothic – Solucja
Tawerna Gothic
  • O nas
  • Kontakt
  • YouTube
  • Forum
  • Facebook
  • Instagram
© 2005-2026 Tawerna Gothic - oficjalny Polski serwis o grach z serii Gothic. Wszystkie prawa zastrzeżone.
Polityka prywatnościUstawienia dotyczące prywatności i plików cookie