Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

Witamy na Gothicpedii!

Ultradesk – nowa polska marka gamingowa
napisał: Isentor, dnia 31.08.2018 16:22

Gaming w Polsce jest obecnie nie mniej popularny, niż poza granicami naszego kraju. Nasi rodzimi gracze są świadomymi konsumentami w kwestii doboru sprzętu, który będzie im służył podczas elektronicznych rozgrywek i intensywnych treningów. Spore wymagania wynikają z tego, że krajowi e-sportowcy pragną zdobywać międzynarodowe trofea, a mają ku temu spore szanse z racji niesamowitych talentów i umiejętności. Zatem również w kwestii narzędzi, chcą wciąż iść naprzód.

Z uwagi na duże zapotrzebowanie, na naszym  lokalnym rynku pojawiają się coraz ciekawsze biurka gamingowe, teraz również te projektowane przez polskich kreatorów. Właśnie ruszył nowy polski projekt, który zajął się tworzeniem profesjonalnych narzędzi dla graczy. Mowa o marce Ultradesk, której biurka zelektryzowały zachodnie rynki produktów do komputerów, jeszcze zanim fizycznie stały się dostępne dla playerów. Spore zainteresowanie wynika głównie z faktu, że meble Ultradesk, już na pierwszy rzut oka robią piorunujące wrażenie. Doskonała sylwetka, nieprzekombinowany sportowy styl i funkcjonalność. Te cechy spowodowały, że pierwsze biurko gamingowe Ultradesk z przytupem zaistniało w środowiskach graczy u naszych zachodnich sąsiadów. Osoby odpowiedzialne za projekt doskonale wiedziały co robią, ponieważ same spędzają za biurkiem większość dnia i mają dzięki temu pełną świadomość potrzeb e-sportowców, dla których większość doby toczy się przy komputerze. Z tej perspektywy dużo łatwiej jest stworzyć perfekcyjnie dopracowane biurko dla gracza, które zaspokoi wszystkie jego nietypowe potrzeby.

Ultradesk to zdecydowanie marka stworzona z myślą o gamingu, jednakże biurka komputerowe, które ma w swojej ofercie, sprawdzają się nie tylko podczas grania, ale także jako przestrzeń do nauki czy pracy. Są to zatem uniwersalne biurka komputerowe dla każdego, ale przede wszystkim dla tych, którzy cenią sobie wygodę i wysoką jakość. Ultradesk to marka która stawia na dobrze przemyślane konstrukcje, jak również najlepsze gatunkowo materiały, z których wykonuje swoje produkty. Doświadczenie w użytkowaniu różnego rodzaju mebli sprawiło, że twórcy Ultradesk doskonale zdawali sobie sprawę z faktu, że biurko gamingowe to bardzo specyficzny wyrób, który musi być drobiazgowo przygotowany zarówno w fazie projektowania jak i produkcji. Kupując biurko komputerowe Ultradesk inwestujemy więc w sprzęt wysokiej klasy, który jest niezawodny i przy tym bardzo dobrze wygląda.

Choć marka jest na rynku nowa, to jednak widać, że temat biurek gamingowych nie jest jej twórcom obcy. Oglądając pierwsze modele Ultradesk mamy natychmiast nieodparte wrażenie, że mamy do czynienia z w pełni profesjonalnym sprzętem, a pierwszy kontakt z biurkiem tylko potwierdza, że jest to faktem. Zdecydowanie można powiedzieć, że producent wejdzie wysoko po drabinie sukcesu i ma spore szanse na to, by była to kariera o charakterze międzynarodowym, gdyż tworzy biurka dla graczy o ogromnych walorach technicznych oraz estetycznych. Założeniem marki jest ciągły, dynamiczny rozwój i dotrzymywanie kroku postępowi technicznemu, zatem z pewnością możemy wypatrywać w przyszłości kolejnych niebanalnych biurek, które szturmem zdobywać będą następne europejskie rynki.