Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Za prepaid PlayStation można zapłacić także przelewem!
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

GameExe.pl - Twój portal fantasy! Witamy na Gothicpedii! Lista najlepszych gier w sieci Poki.pl Konwent Gier Terenowych Serwer Elisium Tawerna Gothic

Za prepaid PlayStation można zapłacić także przelewem!
napisał: Isentor, dnia 30.07.2018 09:12

W oficjalnych sklepach konsoli, w tym także PlayStation, jedyna możliwa metoda płatności to karta. Nie każdy jednak jest w posiadaniu karty kredytowej czy karty płatniczej albo po prostu nie chce podawać swoich danych. W takim przypadku rozwiązaniem jest prepaid PlayStation, dzięki któremu możemy doładować swoje konto i wykorzystać pieniądze na zakup gier w formie cyfrowej. Możemy tak również zakupić subskrypcję PlayStation Plus, dzięki której można korzystać z opcji gry w trybie wieloosobowym on-line, a także otrzymać dodatkowe bonusy.

Doładowania prepaid dostępne są w wielu sklepach stacjonarnych, ale głównie w dużych miastach. Mają formę kart z kodami, które potem wpisujemy na swoim koncie. To także świetny pomysł na prezent dla każdego, kto lubi grać na konsoli. Karty możemy zakupić przede wszystkim w sklepach z grami, w sklepach z elektroniką, a także w niektórych salonikach prasowych oraz w hipermarketach.

Jednak nie musimy wcale wychodzić z domu, żeby zakupić prepaid PlayStation, ponieważ możemy zrobić to również całkowicie on-line. W tym celu warto zajrzeć na serwisy z doładowaniami, na przykład takie jak Doladowania.pl. Możemy znaleźć tam szereg ofert doładowań na konsole, które pozwalają nam na natychmiastowe uzupełnienie konta dodatkowymi środkami.

W serwisach tego rodzaju możemy dokonać zapłaty także z wykorzystaniem szybkich przelewów. Przelewy są wtedy realizowane z wykorzystaniem systemów płatności on-line, co oznacza, że nie musimy czekać na ich księgowanie. Informacja o przelewie od razu przekazywana jest do sprzedającego, który potem przesyła do kupującego kod – nawet w ciągu minuty. Dzięki temu nie musimy czekać na jego otrzymanie i możemy od razu wpisać go na swoim koncie PlayStation i wykorzystać środki zgodnie ze swoimi oczekiwaniami.