Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
Strefa Multiplayer
Elisium
O grze
O grze
Bezimienny
Bogowie
Budowniczy
Frakcje
Jarkendar
Kamienne tablice
Khorinis
Kruk
Magia
Lokacje
Nauka umiejętności
Xardas
Bestiariusz
Orkowie
Potwory
Przedmioty
Szpon Beliara
Zbroje
Pomoc
Nauczyciele
Pomoc techniczna
Postacie
Quarhodron
Skarby
Sprzedawcy
Zadania
Kody
Konsola
Ciekawostki
Piranha Bytes
Zapowiedź z 2006 roku
Galeria
Artworki
Mapy
Screeny
Tapety
Forum dyskusyjne
Dyskusja o grze
Wątek główny i zadania
Porady dotyczące gry
Pomoc techniczna
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

GameExe.pl - Twój portal fantasy! Witamy na Gothicpedii! Lista najlepszych gier w sieci Poki.pl Konwent Gier Terenowych

Postacie
napisał: Isentor, dnia 21.07.2011 14:32
Artyku? archiwalny | nowa wersja artyku?u ju? wkrótce

 

 

Pojawiaj?ce si? w tek?cie odno?niki do lokacji to liczby uj?te w nawiasy, wed?ug nast?puj?cych skrótów: mapa terenów Khorinis  [TK], mapa Khorinis [K], mapa Zapomnianej Doliny Budowniczych [ZD] oraz mapa Górniczej Doliny [GD].

Abuyin [K 10] - Wró?bita i znawca tytoniu
Agon [TK 20] - Nowicjusz
Akil [TK 15] - W?a?ciciel farmy
Albrecht [K 30] - Paladyn
Alrik [K 15] - Nauczyciel fechtunku
Alvares [TK 15] - Najemnik
Alwin [K 22] - Pasterz owiec
Angar [GD 6] [GD 22] - Kolega z kolonii karnej
Angus [ZD 5] - Zabity przyjaciel Billa
Atilla [K 20] - Zabójca
Babera [TK 29] - Pracownica Sekoba
Babo [TK 20] - Nowicjusz
Balthasar [TK 29] - Pracownik Sekoba
Baltram [K 12] - Kupiec
Bartok [K 10] [K 12] - By?y czeladnik Bospera
Bengar [TK 31] - Nadzorca farmy
Bennet [TK 37] - Kowal
Biff [GD 2] - ?owca smoków
Bilgot [GD 12] - Stra?nik
Bill [ZD 6] - Pirat
Bloodwyn [ZD 21] - Prawa r?ka Kruka
Bodo [TK 37] - Pracownik Onara
Boltan [K 13] - Stra?nik wi?zienny
Bones [ZD 6] - Pirat
Borka [K 20] - Pracownik burdelu
Bosper [K 4] - Robi znakomite ?uki
Brago [TK 4] - Szef bandytów
Brahim [K 17] - Kartograf
Brandon [ZD 6] - Pirat
Brian [K 6] - Czeladnik Harada
Bromor [K 20] - W?a?ciciel burdelu
Bronko [TK 29] - Pracownik Sekoba
Brutus [GD 6] - Oprawca zamkowy
Bullko [TK 37] [GD 25] - Najemnik
Buster [TK 30] - Najemnik
Canthar [TK 6] [K 12] - Kupiec
Carl [K 26] - Kowal
Carlos [ZD 22] - Nast?pca Franko
Cassia [K 14] - Przywódczyni gidii z?odziei
Cavalorn [TK 4] [K 8] - Kolega z kolonii karnej
Cedrik [K 30] - Paladyn
Cipher [TK 37] [GD 19] - Najemnik
Constantino [K 7] - Alchemik
Coragon [K 9] - W?a?ciciel gospody
Cord [TK 37] - Najemnik
Cornelius [K 30] - Skryba
Crimson [ZD 21] - Kowal
Cronos [TK 26] [ZD 2] - Mag Wody
Dar [TK 37] - Najemnik
Daron [K 12] - Mag Ognia
Den [GD 4] - Zabity pomocnik Brutusa
Dexter [TK 35] - Szef bandytów
Diego [GD 10] [K3] [K28] - Kolega z kolonii karnej
Dobar [GD 6] - Kowal
Dragomir [TK 18] - My?liwy
Dyrian [TK 20] - Nowicjusz
Edgor [ZD 23] - Bandyta
Egill [TK 15] - Pracownik Akila
Ehnim [TK 15] - Pracownik Akila
Elena [TK 37] - Córka Onara
Elvrich [TK 33] [K 5] - Czeladnik Thorbena
Emilio [ZD 22] - Kopacz z?ota
Engardo [TK 15] - Najemnik
Engor [GD 6] - Kupiec
Engrom [GD 18] - Kolega Talbina
Erol [TK 16] [TK 30] - Kupiec.
Esteban [ZD 22] - Odpowiedzialny za wst?p do kopalni bandytów
Fajeth [GD 12] - Paladyn
Farim [TK 10] - Rybak
Fed [GD 12] - Skazaniec
Fellan [K 23] - Szaleniec
Fenia [K 20] - Handlarka, ?ona Halvora
Fernando [K 28] - By?y kupiec
Fester [TK 37] - Najemnik
Finn [ZD 22] - Kopacz z?ota
Fisk [ZD 22] - Kupiec
Fortuno [ZD 22] - Bandyta, dawny nowicjusz
Francis [ZD 6] - Pirat
Franko [ZD 22] - Bandyta wpuszczaj?cy do obozu
Gaan [TK 32] - My?liwy
Garrett [ZD 6] - Pirat oraz kupiec
Garvell [K 16] - Budowniczy ?odzi
Garwig [TK 20] - Stra?nik
Gerold [GD 6] - Stra?nik wi?zienny
Gestath [GD 15] - My?liwy
Girion [K 30] - Paladyn
Godar [GD 2] [GD 24] - ?owca smoków
Gorax [TK 20] - Klasztorny handlarz
Gorn [GD 6] [TK 37] [GD 2] [GD 24] - Kolega z kolonii karnej
Greg [TK 6] [TK 17] [ZD 6] - Szef piratów
Grimbald [TK 23] - My?liwy
Grimes [GD 30] - Skazaniec
Gritta [K 5] - Siostrzenica Thorbena
Grom [TK 34] - My?liwy
Gunnar [TK 37] - Pracownik Onara
Hakon [K 12] - Kupiec
Halvor [K 20] - Kupiec
Hank[ZD 5] - Zabity przyjaciel Billa
Hanna [K 11] - W?a?cicielka gospody
Harad [K 6] - Kowal
Henry [ZD 6] - Pirat
Hilda [TK5] - ?ona Lobarta
Hodges [TK 37] - Pomocnik Benneta
Hokurn [GD 2] [GD 24] - ?owca smoków
Huno [ZD 22] - Kowal
Hyglas [TK 20] - Mag Ognia
Igaraz [TK 20] - Nowicjusz
Ignaz [K 27] - Alchemik
Ingmar [K 30] - Paladyn
Isgaroth [TK 19] - Mag Ognia
Jack Aligator [ZD 3] [ZD 6] - Pirat
Jack [K 33] [TK 12] - Latarnik
Jan [GD 6] - Kowal
Jarvis [TK 37] - Najemnik
Jergen [GD 3] [GD 12] - Zwiadowca
Jesper [K 14] - Z?odziej
Jora [K 12] - Kupiec
Jorgen [TK 20] - Kapitan statku
Juan [ZD 24] - Bandyta
Kapitan Garond [GD 6] - Dowódca zamku
Kardif [K 18] - W?a?ciciel gospody
Karras [TK 20] - Mag Ognia
Kati [TK 15] - ?ona Akila
Keroloth [GD 6] - Paladyn
Khaled [TK 37] - Najemnik
Kjorn [GD 2] [GD 24] - ?owca smoków
Kruk [ZD 20] – By?y magnat, przywódca bandytów
Kurgan [GD 2] [GD 24] - ?owca smoków
Lance [ZD 17] - Zabity cz?owiek Saturasa
Lares [K 33] - Kolega z kolonii karnej
Larius [K 30] - Gubernator Khorinis
Lee [TK 37] - Przywódca najemników
Lehmar [K 24] - Lichwiarz
Lennar [ZD 22] - Kopacz z?ota
Lester [TK 3] [TK32] [TK1] - Kolega z kolonii karnej
Lobart [TK 5] - W?a?ciciel farmy
Logan [ZD 19] - Bandyta, my?liwy
Lord Andre [K 13] - Przywódca stra?y miejskiej
Lord Hagen [K 30] – Dowódca jednostki paladynów stacjonuj?cych w Khorinis
Lothar [K 1] [K 28] - Paladyn
Lucia [ZD 22] - Prostytutka
Lucy [K 22] - ?ona Alwina
Lutero [K 31] - Kupiec
Malak [TK 31] - Pracownik Lobarta
Malcolm [ZD 4] - Zabity kolega Owena
Maleth [TK 5] - Pracownik Lobarta
Marcos [GD 18] - Paladyn
Marduk [TK 20] - Mag Ognia
Maria [TK 37] - ?ona Onara
Mario [K 18] - Marynarz
Martin [K 21] - Kwatermistrz
Matt [ZD 6] - Pirat
Matteo [K 3] - Kupiec
Meldor [K 24] - Obywatel pal?cy ziele przed chat? lichwiarza
Merdarion [TK 26] [ZD 2] - Mag Wody
Miguel [ZD 18] - Bandyta
Mika [TK 8] - Stra?nik
Milten [GD 6] [TK 20] - Mag Ognia
Moe [K 18] - Pilnuje wej?cia do karczmy w porcie
Monty [ZD 21] [K 16] - Niewolnik Kruka, pracownik Garvella.
Morgan [ZD 6] - Pirat
Mortis [K 13] - Kowal
Myxir 
[TK 26] [ZD 2] - Mag Wody
Nadja [K 20] - Prostytutka
Nagur [K 18] - Z?odziej
Nefarius [TK 26] [ZD 2] - Mag Wody
Neoras [TK 20] - Alchemik
Niclas [TK 13] - My?liwy
Olav [GD 9] - Zabity kolega Bilgota
Onar [TK 37] - W?a?ciciel farmy
Opolos [TK 20] - Nowicjusz, pasterz owiec
Orik [GD 6] - Paladyn
Orlan [TK 17] - W?a?ciciel gospody
Owen [ZD 4] [ZD 6] - Pirat
Pablo [K 5] [K 8] - Stra?nik miejski
Parcival [GD 6] - Paladyn
Pardos [ZD 21] [TK 31] - Niewolnik Kruka, pracownik Bengara
Parlaf [GD 6] - Pomocnik Dobara
Parlan [TK 20] - Mag Ognia
Patrick [ZD 21] [TK 37] - Niewolnik Kruka, przyjaciel Corda
Paul [ZD 22] - Pomocnik Huna
Peck [K 20] [K 13] - Magazynier stra?y miejskiej
Pedro [TK 20] - Nowicjusz
Pepe [TK 37] - Pasterz owiec na farmie Onara.


Pyrokar [TK 20] - Mag ognia, g?owa zakonu
Quarhodron [ZD 10] - Duch staro?ytnego wodza
Rademes [ZD 20] - Duch w ?wi?tyni
Ramirez [K 14] - Z?odziej
Ramon [ZD 22] - Bandyta, stra?nik bramy do obozu
Randolph [TK 15] - Pracownik Akila
Rangar [K 10] - Stra?nik miejski
Raoul [TK 37] - Najemnik
Rega [TK 29] - Pracownica Sekoba
Regis [K 3] - Przyjezdny
Rengaru [K 12] - Z?odziej
Rethon [GD 6] - ?owca smoków
Rick 
[TK 31] - Stra?nik miejski
Riordian [TK 26] [ZD 2] - Mag Wody
Rod [TK 37] [GD 19] - Najemnik
Rosi [TK 29] - ?ona Sekoba
Ruga [K 13] - Trener kuszników
Rukhar [TK 17] - Pijak przyjmuj?cy zak?ady
Rumbold [TK 31] - Stra?nik miejski
Rupert [K 3] - Czeladnik Matteo
Sagitta [TK 28] - Zielarka
Salandril [K 32] - Kupiec
Samuel [ZD 6] - Pirat, gorzelnik
Sancho [ZD 18] - Bandyta
Sara [K 12] - Handlarka
Saturas [TK 26] [ZD 2] - Mag Wody
Scatty [ZD 21] - Kupiec
Sekob [TK 29] - W?a?ciciel farmy
Sengrath [GD 6] - Paladyn
Sentenza [TK 37] - Najemnik
Senyan [ZD 22] - Bandyta
Sergio [TK 20] - Paladyn
Serpentes - [TK 20] - Mag Ognia
Silvestro [GD 14] - Zabity paladyn
Skip [TK 11] [ZD 6] - Pirat
Snaf [ZD 22] - Karczmarz
Sonja [K 20] - Prostytutka
Sylvio [TK 37] [GD 25] - Najemnik
Talamon [TK 20] - Stra?nik
Talbin [GD 18] - My?liwy
Tandor [GD 6] - Paladyn
Telbor [ZD 21] [TK 15] - Niewolnik Kruka, pracownik Akila
Tengron [GD 12] - Paladyn
Thekla [TK 37] - Kucharka
Thorben [K 5] - Cie?la
Thorus [ZD 22] - Bandyta, stra?nik wej?cia do kopalni
Till [TK 29] - Syn Sekoba
Tonak [ZD 21] [TK 15] - Niewolnik Kruka, pracownik Akila
Torlof [TK 37] - Najemnik
Udar [GD 6] - Paladyn
Ulf [K 10] - Nowicjusz
Ulthar [TK 20] - Mag Ognia
Ur-Shak [GD 12] - Znajomy ork - szaman
Valentino [K 9] - Bogaty pró?niak
Vanja [K 20] - Prostytutka
Vatras [K 8] - Mag Wody
Vino [TK 5] - Pracownik Lobarta
Wambo [K 30] - Stra?nik miejski
Wasili [TK 37] - Pracownik Onara
Wilk [TK 37] - Najemnik
William [ZD 16] - Rybak, kolega Farima
Wulfgar [K 13] - Nauczyciel fechtunku
Xardas [TK 1] - Mag, nekromanta
Zuris [K 12] - Kupiec