Witaj na stronie Tawerna Gothic. Zapraszamy do przeglądania naszych zasobów.
Biuletyn
Top czytane
 
Tawerna Gothic
Strona główna
Forum dyskusyjne
Galeria
Kanał YouTube
Pliki
Gala Statuetek Innosa
O nas
Redakcja
Ultradesk – nowa polska marka gamingowa
Strefy Gothic
Gothic
Gothic II
Noc Kruka
Gothic 3
Zmierzch Bogów
Arcania: Gothic 4
Upadek Setarrif
Modyfikacje
Strefy Risen
Risen
Risen 2: Mroczne Wody
Risen 3: Władcy Tytanów
Strefa Elex
Elex
O grze
O grze
Wstęp
Bagienne ziele
Bezimienny
Bogowie
Gildie
Kamienie Ogniskujące
Kopalnie
Lokacje
Magiczna bariera
Magiczna ruda
Magowie
Postacie
Xardas
Bestiariusz
Orkowie
Potwory
Śniący
Przedmioty
Bronie
Czary
Rośliny
UluMulu
Uriziel
Zbroje
Pomoc
Chromanin
Saga Gothic na GNU/Linux
Solucja
Sprzedawcy
Umiejętności
Zadania
Kody
Konsola
Polecenia
Ciekawostki
Piranha Bytes
Galeria
Artworki
Mapy
Screeny
Tapety
Forum dyskusyjne
Dyskusja o grze
Wątek główny i zadania
Porady dotyczące gry
Pomoc techniczna
|| Warte uwagi
|| Cytat z gry
|| Polecamy
Gram.pl

GameExe.pl - Twój portal fantasy! Witamy na Gothicpedii! Lista najlepszych gier w sieci Poki.pl Konwent Gier Terenowych Serwer Elisium Tawerna Gothic

Witaj w Tawernie Gothic
Szukasz pomocy w przejściu gry z serii Gothic lub Risen? W takim razie dobrze trafiłeś. Zajrzyj do menu naszej Tawerny. Znajdziesz u nas odpowiedzi na nurtujące Cię pytania. Gdybyś należał do kolekcjonerów (wiesz, tych zbieraczy grafik i tapet), możesz odwiedzić naszą galerię. Na pewno znajdziesz tam coś dla siebie, co idealnie ozdobi Twój pulpit. Jeśli szukasz sobie podobnych, tych, których zafascynowały gry z serii Gothic, to nie ma lepszego miejsca do rozmów w niebie u Innosa ani tu pośród śmiertelnych na ziemi, jak nasze forum dyskusyjne. I jeszcze jedno - uważaj na siebie.

Saga Gothic za 9,99 zł
napisał: Isentor, dnia 10.02.2014 10:03

Przypominamy wszystkim zapominalskim, od dziś w sklepach Biedronka gry po 9,99 zł. Do kupienia również Saga Gothic i Gothic 3 Zmierzch Bogów.

 

> Pełna lista gier po 9,99 zł

 

Skomentuj

Nad czym pracują Piranhie?
napisał: Isentor, dnia 27.12.2013 12:45

W jednym z niemieckich magazynów opublikowano wywiad z Piranha Bytes, w którym mówi się o powrocie do korzeni w kwestii tworzenia przyszłych gier przez studio. Jeden z fanów postanowił dopytać Piranhie i zadał im pytanie na oficjalnym fanpage na Facebooku. Ku zdumieniu otrzymał skromną, acz rzucającą nieco światła odpowiedź na to, nad czym studio może obecnie pracować. Jeśli lubiliście stare gry Piranhii (Gothic 1-3, Risen), na pewno polubicie ich nowy tytuł. Czyżby mieli na myśli kontynuacje jednego z wielkich hitów? Czy może tworzą coś zupełnie nowego? Zapraszamy do dyskusji.

 

> Dyskusja na Facebooku

 

Skomentuj

Gothic Universe na Steam'ie
napisał: Devristus, dnia 24.08.2013 21:21

Jeszcze przez 2 dni można kupić Gothic Universe na steam'ie za jedyne 4,99$. W skład tego pakietu wchodzą: Gothic 1, Gothic 2: Gold Edition i Gothic 3. Jedynym minusem tej promocji jest brak jezyka polskiego wyżej wymienionych gier.

> Gothic Universe na Steam

 

Skomentuj

Gothic Universe
napisał: Isentor, dnia 08.05.2013 15:02

W specjalnej ofercie dnia sklepu CDP padło dziś na Gothic Universe. Oferta zawiera Gothic, Gothic 2, Gothic 2 Noc Kruka oraz Gothic 3 w cenie 14,99 złotego. Dodatkowo otrzymujemy zestaw soundtracków, grafik i Quest Packa, wszystko w dystrybucji cyfrowej. Cztery mocne tytuły za niespełna 15 złotych, cała saga w jednej ofercie. Zapraszamy fanów gier z serii Gothic do przyjrzenia się temu bliżej.

> Oferta Gothic Universe

 

Skomentuj

Gry Gothic za grosze
napisał: Isentor, dnia 26.11.2012 11:15

W ofercie promocyjnej Czarnego Piątku przygotowanej przez CDP można zakupić gry z serii Gothic w wyjątkowo niskiej cenie. Gothic II Złota Edycja kosztuje niespełna 4,99 zł, Gothic 3 Rozszerzona Złota Edycja tylko za 9,99 zł, oraz Arcania Gothic 4 za 14,99 zł i Upadek Setarrif za 9,99 zł. Oferta aktualna jest dziś do godziny 18:00. Zachęcamy wszystkich fanów, którzy nie posiadają jeszcze egzemplarzy gier, do skorzystania z promocji, gdyż drugi raz taka okazja może się już nie trafić.

 

> Promocja CDP

 

Skomentuj


Strony: [1] [2] [3] [4] [5] [6]