_ Biuletyn Tawerny Gothic - Co w trawie piszczy
 
Spis Treści

Barman

Wywiady

Konkursy
 
Wywiad z Aragornem

Autor: Adaś
Adaś: Witaj Aragornie. Chciałem przeprowadzić z tobą wywiad, do biuletynu, w celu przedstawienia czytelnikom twojej osoby, oraz pracy jaką wykonujesz na rzecz forum.
Aragorn: Affe Ja! Witam Ciebie oraz czytelników.

Adaś: A więc zacznijmy od tego, jak długo znajdujesz się na forum?
Aragorn: Oj.. to już będzie jakieś siedem lat.

Adaś: Czyli można powiedzieć że jesteś starym wyjadaczem. Przez te lata pobytu na forum, na pewno doszedłeś do jakiejś wysokiej rangi, prawda?
Aragorn: Siedem lat, to naprawdę kawał czasu. A zostanie mistrzem gry w Marancie, było czymś… mhm… na pewno było ważnym krokiem w mojej karierze na portalu. Mistrzem gry jestem od około trzech lat… a może trochę dłużej? Naprawdę nie pamiętam. Starałem się zawsze jako MG, być w porządku wobec graczy, dawać im zajęcie. Mhm i mogę powiedzieć śmiało że przez pewien okres czasu utrzymywałem Marant przy „życiu”. Niestety od jakiegoś roku, kiedy zacząłem bawić się w „jujuby”, Marant niestety musiał iść na dalszy plan, czego szczerze żałuje. Ale nadal bardzo chętnie grywam i staram się wypełniać obowiązki Mistrza Gry.

Adaś: A czy przez swoją działalność na Youtube, próbowałeś w jakiś sposób wspomóc Marant?
Aragorn: Tak, zrobiłem jeden materiał o samym Marancie, nie wiem czy ktoś po tym się zarejestrował. Ale wydaje mi się że po tym zarejestrowały się co najmniej dwie osoby. Planuję jednakże.. mhm.. jakby to nazwać, stworzyć serię „Zagrajmy w Marant” bądź PBF od podszewki. Po prostu coś w tym stylu.

Adaś: Jak pobyt na forum, przez te wszystkie lata wpłynął na twoje życie prywatne, twoją psychikę?
Aragorn: Przebywanie na Tawernie, a zwłaszcza na słynnym, uber tajnym „Forum Weteranum”, może sprawić że osoby, o słabej kondycji psychicznej mogły by wylądować w zakładzie, na oddziale zamkniętym.

Adaś: Czy w ciągu tych siedmiu lat, poznałeś jakiś użytkowników, którzy szczególnie zapisali się w twojej pamięci?
Aragorn: Mhm… Tych osób było na pewno parę, jeśli nie wiecej. Jednak na pewno na wspomnienie, zasługuje Boba Fett, moderator naszego forum. Jeden z bardziej aktywnych graczy w Marant w tamtym okresie. Dalej mamy Dragosaniego twórcę klanu wampirów w Marancie, Edzia(Elronda), mendę Devristusa, który obalił mnie z tronu Królestwa Elfów(jeszcze się za to policzymy!). Również mendę Canisa, którego znam bardziej z opowieści, ale wiem że był bardzo dziwną postacią. No i Gucia(Gunsesa), który jest dobrym Marantowym kumplem, upartego osła Isentora :* Oraz ta menda z którą rozmawiam, czyli Adaś.

Adaś: A czy utrzymujesz z kimś stały kontakt z wyżej wymienionych.
Aragorn: Oprócz ciebie, z resztą utrzymuje kontakt od święta. Bądź kiedy chce ich wykorzystać, w moich niecnych i mhorcznych planach! (Hue Hue)

Adaś: W sumie to by było na tyle z moich pytań, chciałbyś coś dodać na koniec?
Aragorn: W sumie nie. Jedynie co mogę, to zaprosić was do Marantu

Adaś: Dzięki za wywiad, powodzenia!